09:30

Rozpoczęcie konferencji

09:30 - 10:00

Wykład merytoryczny

10:05 - 10:35

Wykład zarezerwowany dla Głównego Sponsora Konferencji

- Archman

10:40 - 11:10

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

11:15 - 11:45

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Iron Mountain

11:50 - 12:20

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Webcon

12:25 - 12:55

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

13:00 - 13:20

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- Marcin Makowski (BeOne)

13:25 - 13:45

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- DahliaMatic

13:50 - 14:10

Wykład Partnera Konferencji

14:15 - 14:35

Wykład Partnera Konferencji

14:40 - 15:10

Wykład merytoryczny

15:15 - 15:45

Wykład merytoryczny

15:45

Zakończenie I dnia konferencji

 

09:30

Rozpoczęcie konferencji

09:30 - 10:00

Wykład merytoryczny

10:05 - 10:35

Wykład zarezerwowany dla Głównego Sponsora Konferencji

- Archman

10:40 - 11:10

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

11:15 - 11:45

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Iron Mountain

11:50 - 12:20

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Webcon

12:25 - 12:55

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

13:00 - 13:20

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- Marcin Makowski (BeOne)

13:25 - 13:45

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- DahliaMatic

13:50 - 14:10

Wykład Partnera Konferencji

14:15 - 14:35

Wykład Partnera Konferencji

14:40 - 15:10

Wykład merytoryczny

15:15 - 15:45

Wykład merytoryczny

15:45

Zakończenie I dnia konferencji

 

Dzień 2

Dzień 1

AGENDA

24-25 lipca 2024


Godzina:  09:30

ONLINE

EOIF GIGACON SUMMIT

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA:

1. KSEF: 
 • bezpieczeństwo danych i prywatności 
 • Big Data i analiza danych
 • (wykorzystanie technologii big data i analizy danych do zarządzania i efektywnego wykorzystania informacji zgromadzonych w KSEF, w celu optymalizacji procesów biznesowych)
 • integracja kSEF z innymi systemami w firmie: Omówienie strategii i narzędzi umożliwiających integrację elektronicznej książki służbowej z innymi systemami wewnątrz organizacji, takimi jak systemy zarządzania treścią, CRM, ERP itp., w celu zapewnienia płynnego przepływu informacji.
 • audyt i kontrola procesów w KSEF

2. Automatyzacja procesów biznesowych.

 3. Bezpieczeństwo informacji w cyfrowym obiegu dokumentów.

 • Zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.
 • Zapobiegania i reagowania na incydenty związane z bezpieczeństwem.

4. Wykorzystanie AI i ML w obiegu informacji w firmie

5. Zarządzanie wiedzą 

6. Integracja EOI z Innymi Systemami:

 • integracja EOI z systemami ERP, CRM i innymi kluczowymi rozwiązaniami.
 • wymiana informacji między różnymi platformami.
 • wykorzystanie interfejsów programistycznych (API) w celu ułatwienia integracji.
7. Inteligentne Przetwarzanie Dokumentów:
 • Zastosowanie technologii rozpoznawania tekstu (OCR) i sztucznej inteligencji w EOI.
 • Automatyczne przetwarzanie i klasyfikacja dokumentów.
 • Poprawa efektywności poprzez inteligentne systemy wspomagające decyzje.

8. Archiwizacja dokumentów

9. Workflow

10. Rozwiązania chmurowe

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:
 
 • szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie: obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji

 • do osób z każdej branży.

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach
 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów, lub mają usługi konsultingowe z tego zakresu i są zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI KONFERENCJI

GŁÓWNY SPONSOR

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

ARCHMAN jest producentem systemu Business NAVIGATOR, inteligentnej platformy klasy ECM / Workflow, która umożliwia błyskawiczną budowę własnych aplikacji (Rapid Application Development) wyposażonych w funkcjonalności Business Intelligence & Machine Learning. System wspiera proces przechwytywania danych (OCR), zarządzania ich przepływem (Workflow/BPM), pracy grupowej (kontrola wersji, komunikacja), magazynowania (rozproszone repozytoria) oraz dystrybucji informacji (intranet, ekstranet, e-mail, API). Umożliwia łatwą i szybką budowę własnych aplikacji biznesowych bez umiejętności kodowania (no-code). Natomiast dla programistów oferuje nieograniczone możliwości integracji z innymi systemami i tworzenia własnych dodatków dzięki udostępnianiu zaawansowanego API. Wspiera obsługę procesów budżetowania i analizy danych (tabele przestawne, dashboardy). Posiada wbudowaną hurtownię danych z dedykowanymi dla różnych obszarów kostkami OLAP oraz mechanizmami uczenia maszynowego. Podejście zorientowane na szukanie optymalnych rozwiązań dla organizacji jest główną wartością w firmie.
BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
Archillea, czyli Elektroniczny Obieg Dokumentów to autorskie rozwiązanie DahliaMatic, które na rynku funkcjonuje już od 10 lat, a w swoim portfolio ma przede wszystkim duże wdrożenia dla klientów takich jak: Elbud, PGNiG, PERN, czy Polskie Radio. To kompletna platforma zbudowana w architekturze low code pozwalająca na realizację procesowego zrządzania dokumentami i zadaniami w firmie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki swojej elastyczności sprawdza się zarówno w małych kilkunastoosobowych organizacjach, jak i dużych korporacjach z ponad 5 000 pracowników na pokładzie. Przyjazna i elastyczna polityka licencyjna oraz możliwość samodzielnego zaprojektowania platformy z dedykowanych elementów sprawiają, że każda organizacja może stworzyć z Archillea ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Zapewnia kompleksową obsługę firm w zakresie: consultingu procesów po stronie klienta, cyklu życia dokumentów w organizacji oraz ich digitalizacji. Jest także dostawcą systemów do zarządzania procesami oraz informacją w efektywny i bezpieczny sposób. Prowadzi działania z zakresu bezpiecznego przechowywania, składowania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentacji tradycyjnej, cyfrowej jak i zużytego sprzętu IT. Firma oferuje dedykowane rozwiązania sektorowe, m.in.: dla branży finansowej i ubezpieczeniowej, służby zdrowia, kancelarii prawnych, a także instytucji publicznych oraz firm geodezyjnych i kartograficznych. Iron Mountain Polska to 25 lat doświadczenia, ponad 1800 klientów, a także 9 milionów przechowywanych pudeł z dokumentami i prawie 100 milionów skanowanych stron rocznie. Iron Mountain Polska jest częścią Iron Mountain Inc. – globalnego lidera w branży zarządzania informacją, założonego w 1951 roku w Livingstone w USA. Firma działa w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach i notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IRM).
Co by było, gdybyśmy Ci powiedzieli, że pracownicy, nawet w Twojej firmie, spędzają średnio 10%-25% swojego czasu na powtarzalnych zadaniach? Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci również, że 20% WSZYSTKICH organizacji, w tym kilku Twoich konkurentów, wdrożyło automatyzację procesów tylko w zeszłym roku? 78 proc. firm na całym świecie, które wdrożyły automatyzację, przyznaje, że w ciągu najbliższych 3 lat znacząco zwiększy swoje inwestycje w automatyzację (Deloitte). Średnio bot automatyzujący kosztuje 1/3 pracownika offshore i 1/5 pracownika onshore za te same zadania (Gartner). Chociaż to wszystko to tylko statystyki i liczby, możemy Ci powiedzieć jedno: im dłużej zwlekasz, tym więcej wydajesz na przyziemne, powtarzalne zadania, które można łatwo zautomatyzować dzięki automatyzacji procesów. W Rhenus Automation idziemy o krok dalej, kierując inicjatywami inteligentnej automatyzacji w celu digitalizacji procesów biznesowych, wykorzystując 6 przełomowych technologii, które oszczędzają pieniądze i poprawiają wydajność Twojej firmy: 1. Tworzenie cyfrowej siły roboczej na dużą skalę (RPA_iOCR) 2. Control tower i zarządzenie łańcuchem dostaw (internet rzeczy + analiza dużych zbiorów danych) 3. Wykrywanie anomalii na potrzeby np. przeglądów planowych (AI) 4. Cyfrowe paszporty produktów dla gospodarek o obiegu zamkniętym opartych na danych (Blockchain) 5. Eksploracja procesów — prześwietlenie procesów biznesowych i cyfrowy bliźniak (Proces & Task Mining) 6. Ujednolicona i wszechstronna widoczność i dostęp do danych (usługi zarządzania treścią).  Pomagamy przedsiębiorstwom i firmom na całym świecie, w tym DPD, Roche, Remondis, Rhenus, Agrana, Saria, Contargo i wielu innym, automatyzować powtarzalne zadania na dużą skalę, przez całą dobę. Jeśli doczytałeś tak daleko, oto coś do przemyślenia: Czy masz w swojej firmie jakieś powtarzalne zadania, które chciałbyś zautomatyzować? Czy starasz się wykryć wszystkie wadliwe produkty, znacznie ograniczyć nieplanowane przestoje i zapobiec kosztownym awariom? Czy jesteś w stanie mierzyć procesy w czasie rzeczywistym ? Sięgnij po bezpłatną wersję demonstracyjną, a my pokażemy Ci, co jest możliwe i ile możesz zyskać dzięki inteligentnej automatyzacji procesów.
WEBCON jest największym dostawcą systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Polsce. W ciągu ostatnich 18 lat firma zrealizowała tysiące projektów EOD w polskich i międzynarodowych organizacjach. Z platformy od WEBCON korzysta już blisko 1000 firm na całym świecie i dzięki niej z sukcesem cyfryzują swój biznes. Zaufali jej liderzy rynku, tacy jak Mitsubishi Electric, LPP, Nowy Styl, MAN, Link4, CEDC, Cersanit, Warbud czy Tauron. WEBCON pomaga klientom tworzyć nowoczesne miejsca pracy, cyfryzować dokumenty, pracować zdalnie oraz zwiększać kontrolę nad dokumentami i procesami w firmie. Jako najbardziej zaawansowane rozwiązanie dostępne na rynku, może być dopasowane do nawet najbardziej wymagających scenariuszy i wymagań biznesowych. WEBCON BPS to rozwiązanie dla każdej innowacyjnej organizacji, która chce skutecznie realizować strategię cyfrowej transformacji, w tym elektroniczny obieg dokumentów – bez kompromisów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności