Jak taki niewielki zespół jest w stanie zorganizować tyle przedsięwzięć?


Po pierwsze każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie, po drugie doskonale znamy rynek, a co za tym idzie środowisko, w którym i z którym pracujemy, po trzecie umiemy słuchać i elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów, po czwarte, piąte, szóste… lubimy to, co robimy i w gąszczu codziennych obowiązków związanych z organizacją czujemy się jak ryba w wodzie. Jakby to powiedzieć, hmm – konferencje mamy we krwi!

Co robimy?


Najprościej: organizujemy konferencje dla branży IT i biznesowe. Rocznie około 24 spotkań. Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów.

Kim jesteśmy?


Zespołem, który do ponad 20-letniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt.

uczestników 

co roku

konferencje rocznie

lata na rynku

0
0
0

Dla kogo?


Dla marketingowców, którzy szukają miejsca na promocję firmy, produktu, rozwiązania.
Dla PRowców i Brand Managerów którzy chcą zadbać o pozytywny wizerunek firmy i zadbać o właściwe pozycjonowanie na rynku.
Dla handlowców, którzy szukają klientów.
Dla osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia, czego ich zdaniem nie wiedzą jeszcze inni i chcieliby się tym podzielić.
Dla wszystkich, którzy pracują w IT, a którym zależy, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku.
Dla wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu i nawiązaniu nowych relacji.

 

Zapraszamy do współpracy

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności