24 maja 2024

MICHAŁ TOPYŁO

Manager w Iron Mountain Polska


Od początku kariery zawodowej związany z branżą BPO oraz wspieraniem organizacji w zakresie wyboru i sposobu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie na rynkach polskich i międzynarodowych. Obszar zawodowego zainteresowania to min.: Digital Experience Platform (DXP), Intelligence Document Processing (IDP), AI, Process i Task Mining, RPA i OCR.
Swoją ścieżkę zawodową rozpoczął w Rhenus Office Systems w rolach min. Dyrektora Handlowego, Dyrektora Działu Archiwum oraz Dyrektora ds. Rozwoju (ostanie w dziedzinie Digital Transformation, późniejsze Rhenus Automation). 
Na dalszych etapach kariery jako Dyrektor ds. Rozwoju w AutoID Polska S.A. (County Partner ABBYY na Polskę) wspierał rozwój sprzedaży i praktyczną adaptację w Polsce technologii ABBYY FlexiCapture oraz ABBYY Timeline (głównie przez sieć partnerską). Następnie koordynował wdrażanie projektów międzynarodowych technologii Celonis Process Mining w roli Managera w Accenture Poland oraz wspierał sprzedażowo Account Team w procesie ofertowanie tej technologii dla klientów globalnych.   
Obecnie w Iron Mountain gdzie odpowiada min. za wspieranie Działu Handlowego w sprzedaży rozwiązań technologicznych oraz wspomaga Zespoły Globalne Iron Mountain w rozwoju i sprzedaży  własnych technologii na europejskim rynku (w tym w Polsce).
Prywatnie: fan sportów, szczególnie Tenisa i ostatnio szachów (z inspiracji córki-młodej, obiecującej :) zawodniczki).

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności