09 lipca 2024

RIDA SOFTWARE

Rida Software Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo-programistyczną, specjalizującą się w kompleksowej automatyzacji procesów biznesowych.

Oferta spółki skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i jednostek sektora publicznego. Rida Software jest częścią grupy SOFTIQ, dzięki czemu wspólnie dysponujemy potencjałem ponad 300 programistów, specjalizujących się w różnorodnych technologiach. Śmiało wychodzimy poza granice Polski

i współpracujemy z klientami z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Skandynawii, dostarczając swoje produkty i usługi na rynki międzynarodowe.


Rida Software  świadczy usługi doradcze związane z cyfrową transformacją przedsiębiorstw oraz realizuje projekty „pod klucz”, wykorzystując wysokowydajną platformę Flowspark One. Jest to środowisko klasy Low-Code/No-Code, składające się m.in. z silnika procesów BPMS, modułów CRM, HR, Intranet, służące do wytworzenia aplikacji z dowolnych obszarów działania przedsiębiorstw czy urzędów.  Wraz z nowoczesnym narzędziem dostarczamy swoim klientom know-how z zakresu poprawnego definiowania architektury procesów i efektywnego przepływu informacji, co przekłada się na 100% projektów zakończonych sukcesem.

 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności