23 grudnia 2021

BARTŁOMIEJ PAPISZ

Trener biznesu, Certyfikowany Trener FRIS, Six Sigma Black Belt, Audytor Wiodący systemu zarządzania ISO 9001:2015, #LPPO


Ponad 22 lata doświadczenia w zarządzaniu, budując efektywne zespoły ukierunkowane na dostarczaniu wartości dodanej do firmy.

Ścieżka kariery w IT ”od HelpDesku, przez inżyniera technicznego do Dyrektora IT”. Reorganizuje IT tak, żeby wspierało ale przede wszystkim kreowało rozwój organizacji. Project Manager, który przeprowadził kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych, tysiące godzin na salach szkoleniowych w firmach usługowych i produkcyjnych.

Pięć lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, na stanowisku Dyrektora Produkcji (zespół ponad 300 osób) będąc odpowiedzialnym za transformację procesową i kulturową. Buduje i utrwala kulturę pracy projektowo-procesową. Autor koncepcji zarządzania zmianą w modelu LPPO, #Ludzie, #Proces, #Projekt, #Otoczenie, metody która dba o równomierny rozwój organizacji w kluczowych dla niej obszarach,

Ekspert w dziedzinie Lean Managementu, efektywnej i skutecznej komunikacji, zarządzaniu konfliktem. Autor programów rozwojowych dla specjalistów, liderów, managerów.

Osoba odpowiedzialna, odważna i konsekwentna w realizacji celów.

 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności