10 lipca 2024

PIOTR OLEKSIAK

Prezes agencji detektywistycznej HIIT Group sp. zo.o. i Dyrektor Regionu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców na Warmii i Mazurach


Przewodniczący Sekcji Bezpieczeństwa Przedsiębiorcy.pl. Założyciel i prezes Fundacji CIIG - Cyber Intelligence and Investigation Group. Laureat Orłów Polskiej Przedsiębiorczości w dziedzinie Detektywistyki i Wywiadu. Dyrektor wykonawczy OSINTOWNIA Prosta Spółka Akcyjna  uznanej jako Marka Roku 2022 przez kapitułę konkursu Orłów Polskiej Przedsiebiorczości i Dyrektor wykonawczy  Argos Vision Prosta Spółka Akcyjna. Laureat i zdobywca kobaltowej odznaki ATII za deanonimizację przestępców zajmujących się handlem ludźmi w sieci Darknet. Sędzia w zawodach OSINT CTF organizowanych przez Trace Lab oraz wykładowca i trener OSINT w LABA IT oraz CTS Solution . Penomocnik ds. cyberbezpieczeństwa w jednostkach medycznych i szpitalach. Absolwent Sekurak Academy 2023. Certyfikowany śledczy krypowalut (CCI). Absolwent Akademi Cyberbezpieczeństwa Cisco SecUniversity. Prywatny detektyw, pilot drona, emerytowany operator HUMINT, instruktor przeciwdziałania improwizowanym ładunkom wybuchowym. Weteran misji pokojowych na Bałkanach. Dwukrotnie odznaczony medalem NATO art.5 za udział w misjach pokojowych. Ponadto jest posiadaczem podwójnego medalu Duncon March i medalu honorowego krwiodawstwa. Wielokrotnie wyróżniany przez SKW i Policję.
 

Jako przedsiębiorca wykorzystuje swoją wiedze i doświadczenie by pomagać przedsiębiorcom zabezpieczać ich biznes oraz dbać o bezpieczeństwo transakcji weryfikując przyszłych kontrahentów i czuwać nad bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej i fizycznej przedsiębiorstw. Skutecznie wdraża systemy przeciwdziałania nadużyciom. Weryfikuje procesy bezpieczeństwa zachodzące w przedsiębiorstwach, przeciwdziała szpiegostwu gospodarczemu i analizuje powiązania kapitałowo-osobowe podmiotów gospodarczych. Przeprowadza testy bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej i fizycznej w organizacjach. Działa na rzecz poprawy świadomości bezpiecznego korzystania z Internetu wśród dzieci i seniorów.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności