09:30

Rozpoczęcie II dnia konferencji

09:30 - 10:00

Blaski i cienie wdrożenia systemu EZD PUW

- Krzysztof Szmigielski (Europejska Uczelnia w Warszawie, Szpital Wolski)

Wdrożenie darmowego systemu  Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szpitalu Wolskim nie odbyło się bez problemów. W mojej prelekcji podzielę się moimi przemyśleniami na temat świeżo wdrożonego systemu, opowiem z jakimi problemami musieliśmy sobie radzić, co jest dobre w rozwiązaniu dostarczanym przez Podlaski Urząd Wojewódzki w współpracy z NASK, a co do dzisiaj odbija się czkawką. Omówię też przygotowania do takiego wdrożenia w jednostce.

10:05 - 10:35

E-Faktury w NAVIGATORZE. KSeF mnie to obchodzi!

- Mateusz Illg (ARCHMAN)
Obsługa dokumentów potrafi być nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy mamy do czynienia z dużą ilością dokumentów, pochodzącą z więcej niż jednego źródła. System NAVIGATOR stworzony został, by uprościć procesy, które wiążą się z fakturami, umowami, czy ofertami. Podczas konferencji, nasz ekspert Mateusz Illg, przedstawi Państwu, jak efektywna może być integracja systemu ECM z KSeF'em oraz jak zautomatyzować pracę na dokumentach, nie tylko dla działu księgowego.

10:40 - 11:10

ELO ECM Suite- Cyfrowe zarządzanie informacjami

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

Rejestracja gości, zwieranie umów, oferty, faktury łącznie z KSeF, zapytania, teczki osobowe. Off-line czy online? Hybrydowo czy stacjonarnie?
Na tablecie czy w smartfonie? ELO oferuje rozwiązania dla tych i wielu innych zadań w codziennej pracy.

11:15 - 11:45

User Experience, czyli o relacji człowiek – system cz. 2

- Andrzej Woynarowski (Future.Company), Jacek Paszek (eDokumenty) we współpracy z Symfonia

Podczas pokazu ekspert ds UI/UX Andy Woynarowski wraz z Jackiem Paszkiem CEO eDokumenty opowiedzą o tym jakie cechy związane z designem UI, przekładają się na UX i odróżniają poszczególne systemy od siebie oraz co decyduje o unikalności rozwiązań Symfonia Obieg Dokumentów.

11:50 - 12:10

Digitalizacja procesów biznesowych w praktyce na przykładzie zestawu procesów Muzeum

- dr Małgorzata Oleś-Filiks (Tecna)

Podczas wystąpienia przedstawimy, jak w praktyce zarządzać procesami biznesowymi na przykładzie wdrożenia zestawu procesów biznesowych w jednym z największych Muzeów w Polsce. Ponadto, podczas prezentacji zostaną omówione możliwości integracji platformy Aurea BPM z innymi systemami, takimi, jak Symfonia ERP, poczta e-mail, OCR, czy podpis elektroniczny.

12:15 - 12:35

Operacja się udała pacjent przeżył - co decyduje o sukcesie digitalizacji

- Michał Borowski (Nexpertis)

Digitalizacja organizacji nie jest projektem IT. Digitalizacja jest projektem organizacyjnym, projektem hr. Digitalizacja to operacja na otwartym sercu organizacji. Aby utrzymać pacjenta przy życiu trzeba zadbać o wiele aspektów. Jakie pułapki tkwią w projektach digitalizacyjnych? Co cechuje skuteczne projekty digitalizacyjne? Podzielimy się naszymi praktycznymi doświadczeniami. 

12:40 - 13:00

Platforma ECM, jako zestaw usług do budowania gotowych rozwiązań

- Marcin Makowski (BeOne)

Otwarte platformy takie jak Nuxeo czy Alfresco mają ogromne możliwości rozszerzania i adaptowania najlepszych komponentów w swoich dziedzinach.
Wykorzystując case study z wdrożeń omówimy kluczowe komponenty wykorzystywane przy wdrożeniach obiegu dokumentów w tym elementy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

13:05 - 13:25

Pieczęć elektroniczna od EuroCert a nowelizacja zasad fakturowania w KSeF
- Damian Borkowski (EuroCert)

Doradca i ekspert firmy EuroCert świadczącej usługi zaufania opowie o tym, dlaczego warto już teraz wdrożyć w firmach faktury ustrukturyzowane zgodnie z założeniami Krajowego Systemu e-Faktur. Podpowie również, w jaki sposób optymalnie dobrać narzędzia do obsługi Aplikacji Podatnika w ramach KSeF.  

13:30 - 14:00

Konflikt

- Helmut V. Gläser (Ekspert niezależny)

Większość ludzi odbiera konflikt jako bardzo nieprzyjemne, destrukcyjne zjawisko.  W rzeczywistości każdy konflikt jest bardzo logicznym i pożytecznym zjawiskiem, ponieważ wskazuje, że w systemie jest coś do usprawnienia.Przyglądając się dokładniej, okazuje się, że to nie sam konflikt jest nieprzyjemny, tylko najczęściej sposób jego rozwiązywania. I właśnie sposób jego rozwiązania jest odpowiedzialny za to, że jest destrukcyjnie i nieprzyjemnie, a często też i zabójczo. Przy odpowiednim, konstruktywnym rozwiązaniu konfliktu, okazuje się jak bardzo konflikt bezpośrednio wpływa pozytywnie na usprawnienie i rozwój danego systemu. Patrząc w ten sposób, stwierdzenie, że: "konflikt jest siłą napędową rozwoju" zaczyna być zrozumiałe.Na wykładzie sprawdzimy jak prosto możemy rozróżniać od siebie dwa rodzaje konfliktów i poznamy szkic sprawności komunikatywnej, która pozwala jeden z nich profesjonalnie rozwiązać. 

14:05 - 14:15

Ogłoszenie wyników konkursu Złoty Bit EOIF

14:15

Zakończenie konferencji

 

09:25

Rozpoczęcie konferencji

09:25 - 10:00

Manipulacja? Komunikacja? Współpraca? Jak to jest

- Helmut V. Gläser

Pytając ludzi mało kto przyznałby się, że lubi być manipulowanym. A już prawie nikt nie przyznałby się, że manipuluje innych i to ciągle, bez najmniejszej przerwy i na wszystkie możliwe sposoby. Większość podtrzymywałaby prawdopodobnie krasnomówczo, że się "komunikuje", albo już całkiem politycznie poprawnie w dzisiejszych czasach, że "współpracuje z ludźmi".  A w rzeczywistości manipulujemy się nawzajem ile się tylko da. Tu nasuwa się pytanie: "Czy my wogóle umiemy się "nie-manipulować"? Jasne, że "manipulacja" brzmi pejoratywnie. Ale czy ona zawsze jest zła? Na wykładzie wyjaśnimy sobie te wszystkie trzy pojęcia i zastanowimy się nad tym, tak często używanym i już niestety mocno zużytym, a jakoś mitycznym pojęciem "komunikacja". I sprawdzimy czy ona może nie jest manipulacją. A może manipulacja jest komunikacją? I jak to jest z tą współpracą? A jeśli ktoś nie chce współpracować? 

10:05 - 10:35

Aplikacje komponowalne czyli jak zrobić, by błędne koło nie było błędne

- Marcin Kowalski (ARCHMAN)

Aplikacje komponowalne to kolejny trend wskazany przez Instytut Gartnera jako jeden z najważniejszych w 2022 roku. W naszych czasach liczy się szybkość i łatwość wdrożenia, dlatego aplikacje oparte na modułowych komponentach są idealnym rozwiązaniem dla firm, które doceniają możliwość dostosowywania platform do konkretnych potrzeb. Opowie o tym Marcin Kowalski, prezes Archman, który podczas prezentacji na żywo pokaże jak działa ten system w platformie NAVIGATOR.

10:40 - 11:10

Spojrzenie na cyfryzacje przez pryzmat pandemii. Czego nas nauczyła?

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

Puszczanie w obieg elektroniczny dokumentu, nikogo dziś nie dziwi. Łączy się to, np.  
z reorganizacją zadań kancelaryjnych, obniżeniem kosztów oraz możliwością pracy z różnych lokalizacji, bez potrzeby biegania za papierem. Przez cały czas trwania pandemii cyfryzacja wzięła rozpęd, mając swoje skutki uboczne w aspektach ekologicznych.

11:15 - 11:45

User Experience, czyli o relacji człowiek – system

- Andrzej Woynarowski (Future.Company), Jacek Paszek (eDokumenty) we współpracy z Symfonia

Podczas pokazu ekspert ds UI/UX Andy Woynarowski wraz z Jackiem Paszkiem CEO eDokumenty opowiedzą o tym jakie cechy związane z designem UI, przekładają się na UX i odróżniają poszczególne systemy od siebie oraz co decyduje o unikalności rozwiązań Symfonia Obieg Dokumentów.

11:50 - 12:10

Platforma Aurea BPM, jako intuicyjny kreator aplikacji biznesowych - od prostych workflow do zaawansowanych rozwiązań biznesowych

- dr Małgorzata Oleś-Filiks (Tecna)

Podczas prezentacji opowiemy o zaawansowanym kreatorze aplikacji na podstawie modeli BPMN 2.0, cyfrowej zwinności biznesowej, technologii Low-Code/ No-Code, którą wykorzystujemy w opatentowanym, własnym oprogramowaniu klasy BPM – systemie Aurea BPM. Ponadto przedstawimy, kiedy stosować narzędzia klasy BPMS oraz odpowiemy na pytanie, dlaczego wybrać system Aurea BPM.

12:15 - 12:35

Automatyzuj skutecznie: workflow + RPA

- Ariel Kozłowski (Euvic Services)

Narzędzia workflow mogą okazać się nieefektywne w procesach, których to powtarzalna i monotonna praca człowieka generuje największą ilość błędów i największą czasochłonność.
Firma Euvic Services wdraża obiegi dokumentów z wykorzystaniem narzędzi BPM i RPA aby automatyzować je efektywnie. 

12:40 - 13:00

Uzależnienie od digitalizacji - prawdziwe historie Klientów

- Michał Borowski (Nexpertis)

Gdy Klient weźmie pierwszą dawkę już nigdy się nie uwolni od entuzjazmu do optymalizacji procesów biznesowych. Co sprawia, że już w trakcie wdrożenia pierwszych procesów na WEBCON BPS, Klient przychodzi po trzy kolejne? Na co zwrócić uwagę wybierając platformę i partnera wdrożeniowego? Poznaj odpowiedzi w oparciu o historie prawdziwych Klientów. 

13:05 - 13:25

Low Code z wykorzystaniem Alfresco i Camunda

- Marcin Makowski (BeOne)

Pokażemy możliwość samodzielnej konfiguracji czołowych platform open source do obiegu dokumentów.
Omówimy najlepsze zasady wykorzystania LowCode w celu osiągnięcia rozwiązań w pełni dostosowanych do wymagań klientów.

13:30 - 13:50

Statlook – 20 lat skutecznego wsparcia w obszarze automatyzacji, zarządzania zasobami IT i optymalizacji kosztów oraz monitoringu użytkownika

- Marcin Pera (Statlook)

Od dwóch dekad tworzymy oprogramowanie, które pomaga zarządzać zasobami IT i optymalizować koszty. Nasze autorskie rozwiązania zabezpieczają firmy i instytucje oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa poszczególnych użytkowników. Statlook pomaga w zarządzaniu czasem pracy, automatyzuje szereg procesów, wspiera zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych, a także ułatwia zdalne rozwiązywanie problemów, które przytrafiają się użytkownikom. Nasze najnowsze dziecko – Sygnalista Statlook – pozwala spełnić obowiązek utworzenia wewnętrznego, anonimowego kanału zgłoszeń dla sygnalistów, który nakładają na firmy i instytucje publiczne przepisy unijne.

13:55 - 14:25

Mobilny e-CRM i jego możliwości, czyli o pracy poza pracą

- dr Kinga Anna Krupcała

Smartfon w pracy to narzędzie obowiązkowe, bez którego nie można... pracować. Obecnie, jednym z największych usprawnień organizacji pracy w wielu firmach jest system CRM i jego chmurowe odpowiedniki, czyli systemy e-CRM. Dzięki nim można nie tylko pracować z każdego miejsca na Ziemii, ale również są istotną bazą informacji o firmie i klientach. Stają się również narzędziem komunikacji i obiegu dokumentacji. Wiele z nich posiada również swoje wersje mobilne, po to, aby w każdej chwili móc szybko, nie tylko sprawdzić i odpisać na wiadomości, ale mieć stały dostęp praktycznie do całej firmy, w swoim smartfonie. Czy to możliwe i jak się to sprawdza w praktyce opowie Prelegentka - zapraszam!

14:30 - 15:00

Zarządzanie dokumentami od przejścia do chmury Google CP, poprzez używanie DLP, kończąc na dostępnych raportach i inwestygacji
- Paweł Borowski (Ekspert Niezależny)
Wiele organizacji wciąż ma obawy przez szerszym użyciem popularnych środowisk chmurowych. Jednak zawierają już one szereg narzędzi, za które zwykle firma musi płacić, lub które muszą być obsługiwane przez paru ludzi. W trakcie krótkiej prezentacji pokażę jak od strony użytkownika i admina wygląda bezpieczne podejście zgodne z standardami rynkowymi i wymogami największych instytucji.

15:00

Zakończenie I dnia konferencji

 

Dzień 2

Dzień 1

AGENDA

27-28 lipca 2022


Godzina:  09:25

ONLINE

EOIF GIGACON SUMMIT

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA:

  • Dokumenty w chmurze
  • Rozwiązania mobilne
  • Workflow 
  • archiwizacja dokumentów
  • Automatyzacja obsługi faktur
  • Narzędzia back-office
  • Praca grupowa
  • Automatyzacja i robotyzacja procesów
  • Digitalizacja i cyfryzacja
  • User Experience
  • Bezpieczeństwo obiegu dokumentów
  • Zarządzanie procesami biznesowymi
 
KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:
 
  • szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie: obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji

  • do osób z każdej branży.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

  • możliwość udziału w wybranych wykładach
  • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
  • dostęp do materiałów pokonferencyjnych

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów, lub mają usługi konsultingowe z tego zakresu i są zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

GŁÓWNY SPONSOR

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMY UCZESTNICZĄCE

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

ARCHMAN jest producentem systemu Business NAVIGATOR, inteligentnej platformy klasy ECM / Workflow, która umożliwia błyskawiczną budowę własnych aplikacji (Rapid Application Development) wyposażonych w funkcjonalności Business Intelligence & Machine Learning. System wspiera proces przechwytywania danych (OCR), zarządzania ich przepływem (Workflow/BPM), pracy grupowej (kontrola wersji, komunikacja), magazynowania (rozproszone repozytoria) oraz dystrybucji informacji (intranet, ekstranet, e-mail, API). Umożliwia łatwą i szybką budowę własnych aplikacji biznesowych bez umiejętności kodowania (no-code). Natomiast dla programistów oferuje nieograniczone możliwości integracji z innymi systemami i tworzenia własnych dodatków dzięki udostępnianiu zaawansowanego API. Wspiera obsługę procesów budżetowania i analizy danych (tabele przestawne, dashboardy). Posiada wbudowaną hurtownię danych z dedykowanymi dla różnych obszarów kostkami OLAP oraz mechanizmami uczenia maszynowego. Podejście zorientowane na szukanie optymalnych rozwiązań dla organizacji jest główną wartością w firmie.
BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
EuroCert działa na polskim rynku usług zaufania od roku 2012. W portfolio produktów dostępnych w sprzedaży firmy znajdują się m.in. kwalifikowane podpisy elektroniczne, kwalifikowane pieczęci elektroniczne oraz kwalifikowane znaczniki czasu. EuroCert świadczy usługi w modelu B2B, B2C i B2A, także poprzez sieć ponad 300 autoryzowanych Partnerów zlokalizowanych w całej Polsce.  www.eurocert.pl, www.sklep.eurocert.pl
Euvic Services dostarcza najnowocześniejsze narzędzia do transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, tak aby firmy mogły działać szybciej, skuteczniej i bardziej efektywnie. Wdrażamy Platformę low code Webcon BPS (numer 1 wśród polskich systemów zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów według raportu Computerworld Top 200). Ponadto dostarczamy rozwiązania RPA (robotic proces automation), dzięki którym automatyzujemy w całych procesach te poszczególne zadania, które mają charakter powtarzalny, czasochłonny czy są oparte na dużych ilościach danych do przetworzenia. Połączenie rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji to dla firm ponadprzeciętna szybkość i niezawodność działania ich procesów biznesowych, a co za tym idzie ogromna przewaga konkurencyjna, którą uzyskują. Euvic Services jest częścią polskiej Grupy Technologicznej Euvic, zatrudniającej ponad 5500 specjalistów IT, która działa globalnie i której misją jest zapewnienie technologicznego spokoju ducha naszym klientom. Jest to możliwe dzięki wszechstronnym kompetencjom, które są rozwijane w obrębie spółek dedykowanym poszczególnym filarom biznesowym: innowacje, rozwój oprogramowania, infrastruktura, performance, transformacja handlu oraz body/team leasing.
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Nexpertis specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie w zakresie IT oraz wdrażaniu rozwiązań klasy Business Process Management (BPM) pomagając klientom sprostać wyzwaniom stawianym przez szybko zmieniające się otoczenie biznesowe. Wraz z kompetencjami posiadamy w naszej ofercie produkty, które mogą pomóc osiągnąć szybki mierzalny efekt optymalizując kluczowe procesy w organizacji. Nexpertis zapewnia cały cykl projektowy od analizy wymagań po wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemów. Produkty i usługi: • Project Server - portfelowe zarządzanie projektami. • SharePoint - intranet i obieg dokumentów. • BPM - zarządzanie procesami organizacji. • Sale Chain Monitor - optymalizacja sieci sprzedaży. • Konsulting: szybkie wsparcie merytoryczne. • Outsourcing: aplikacje na wymiar, dostosowane do potrzeb klientów.
Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspieramy transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z naszych rozwiązań korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce. Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Jesteśmy także producentem programów i aplikacji, w tym chmurowych, przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych. Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych optymizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach. Od lat prowadzimy także działania edukacyjne. Jesteśmy strategicznym członkiem fundacji Digital Poland oraz członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wspólnie wyjaśniamy, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Tłumaczymy zawiłości prawa gospodarczego. Dbamy o to, by nasi Klienci, Partnerzy oraz Pracownicy byli gotowi na zmiany. 1 marca 2021 Symfonia sp. z o.o. oficjalnie dołączyła do grupy spółek funduszu Mid Europa Partners. Zmiana właścicielska miała na celu pozyskanie nowych możliwości rozwoju Symfonii na polskim rynku i budowanie pozycji firmy jako kluczowego w Polsce dostawcy oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. We wrześniu 2021 r. do Grupy Symfonia dołączyła spółka Reset2.pl, producent jednego z najbardziej znanych i cenionych na rynku programów kadrowo-płacowych R2płatnik. 28 lutego 2022 roku nastąpiło połączenie Symfonii oraz Reset2.pl, a z dniem 1 marca 2022 r. Reset2.pl oficjalnie zmieniła nazwę na Symfonia.  13 października 2021 r. Symfonia sp. z o.o. przejęła 100% udziałów w spółce Cloud Planet S.A. oraz powiązanej z nią spółce „Skanuj.to” sp. z o.o.  W maju 2022 r. Grupa Symfonia kupiła spółkę HRtec, specjalizującą się w tworzeniu chmurowego oprogramowania do zarządzania i automatyzacji procesów HR. Spółka jest autorem jednego z najlepszych w Polsce systemów w obszarze HR – platformy Hsys, pozwalającej na obsługę takich procesów, jak np. rekrutacje, szkolenia oraz e-learning, wyznaczanie i monitorowanie celów, oceny okresowe czy rozwój pracowników. Obecnie z rozwiązań dostarczanych przez Grupę Symfonia sektorowi MŚP korzysta już ponad 50 tys. klientów.
Firma informatyczna Tecna jest producentem i dostawcą innowacyjnego oprogramowania klasy ECM, które jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności:Aurea BPM – umożliwia projektowanie i optymalizację procesów biznesowych,Archer – wspomaga sterowanie obiegiem dokumentów elektronicznych i papierowych,Seelvia Analytics – udostępnia zaawansowaną analitykę danych oraz raportowanie. Na bazie własnych platform informatycznych oraz zdobytych kompetencji zaprojektowaliśmy uniwersalne oraz specjalistyczne rozwiązania biznesowe, które mogą być modyfikowane pod indywidualne potrzeby klientów. Świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Budujemy dedykowane rozwiązania opierając się na własnych autorskich platformach informatycznych jak również na produktach naszych partnerów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności