07 czerwca 2022

SYMFONIA

Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspieramy transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z naszych rozwiązań korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Jesteśmy także producentem programów i aplikacji, w tym chmurowych, przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.
Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych optymizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach.
Od lat prowadzimy także działania edukacyjne. Jesteśmy strategicznym członkiem fundacji Digital Poland oraz członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wspólnie wyjaśniamy, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Tłumaczymy zawiłości prawa gospodarczego. Dbamy o to, by nasi Klienci, Partnerzy oraz Pracownicy byli gotowi na zmiany.
1 marca 2021 Symfonia sp. z o.o. oficjalnie dołączyła do grupy spółek funduszu Mid Europa Partners. Zmiana właścicielska miała na celu pozyskanie nowych możliwości rozwoju Symfonii na polskim rynku i budowanie pozycji firmy jako kluczowego w Polsce dostawcy oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.
We wrześniu 2021 r. do Grupy Symfonia dołączyła spółka Reset2.pl, producent jednego z najbardziej znanych i cenionych na rynku programów kadrowo-płacowych R2płatnik. 28 lutego 2022 roku nastąpiło połączenie Symfonii oraz Reset2.pl, a z dniem 1 marca 2022 r. Reset2.pl oficjalnie zmieniła nazwę na Symfonia. 
13 października 2021 r. Symfonia sp. z o.o. przejęła 100% udziałów w spółce Cloud Planet S.A. oraz powiązanej z nią spółce „Skanuj.to” sp. z o.o. 
W maju 2022 r. Grupa Symfonia kupiła spółkę HRtec, specjalizującą się w tworzeniu chmurowego oprogramowania do zarządzania i automatyzacji procesów HR. Spółka jest autorem jednego z najlepszych w Polsce systemów w obszarze HR – platformy Hsys, pozwalającej na obsługę takich procesów, jak np. rekrutacje, szkolenia oraz e-learning, wyznaczanie i monitorowanie celów, oceny okresowe czy rozwój pracowników.
Obecnie z rozwiązań dostarczanych przez Grupę Symfonia sektorowi MŚP korzysta już ponad 50 tys. klientów. 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności