09:00

Rozpoczęcie konferencji

09:00 - 09:30

Wykład merytoryczny

09:35 - 10:05

Wykład zarezerwowany dla Głównego Sponsora Konferencji

10:10 - 10:40

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Pavel Arno (IBM) we współpracy z Tecna

10:45 - 11:15

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Marcin Makowski (BeOne)

11:20 - 11:50

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- DomData

11:55 - 12:25

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Iron Mountain

12:30 - 13:00

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Rida Software

13:05 - 13:35

Wykład zarezerwowany dla Głównego Sponsora Konferencji

13:40 - 14:10

Wykład Sponsora Konferencji

14:15 - 14:45

Wykład Sponsora Konferencji

14:50 - 15:20

Wykład merytoryczny

15:25 - 15:55

Wykład merytoryczny

16:00

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

10 października 2024


Godzina:  09:00

ONLINE

BPM. ROBOTYZACJA I AUTOMATYZACJA PROCESÓW

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas konferencji eksperci z branży będą omawiać najnowsze trendy, innowacje i praktyki związane z efektywnym zarządzaniem procesami biznesowymi. Konferencja skupi się na wykorzystaniu robotyzacji i automatyzacji w celu usprawnienia działania firm i zwiększenia produktywności. Zaproszeni prelegenci przedstawią przykłady wdrażania rozwiązań związanych z BPM oraz udzielą praktycznych wskazówek dotyczących automatyzacji w procesach biznesowych.

Bądź na bieżąco z innowacjami i doskonal swoje umiejętności na konferencji BPM Robotyzacja i automatyzacja procesów!

PROPONOWANA TEMATYKA:

1. Optymalizacja procesów biznesowych:

 • automatyzacja procesów, 

 • robotyka procesowa (RPA), 

 • sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, 

2. Modelowanie procesów i projektowanie organizacji oparte na BPM: 

 • narzędzia służące  modelowaniu, analizie i projektowaniu procesów biznesowych, w tym notacji BPMN (Business Process Model and Notation) oraz realizacji zmian organizacyjnych opartych na procesach.

3. Zarządzanie procesami biznesowymi w kontekście nowych technologii

 • analiza danych, 

 • internet rzeczy (IoT) 

 • chmura obliczeniowa

4. Zarządzanie Wydajnością Procesów (BPM Performance Management)

 

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

 

 • szerokiego kręgu odbiorców poszukujących nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragnących zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach
 • wyższej i średniej kadry zarządzającej
 • osób charakteryzujących się wysokim stopniem decyzyjności w organizacjach
 • szefów pragnących zrewolucjonizować działanie swojej firmy

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach

 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dla usprawniania procesów biznesowych, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRON HONOROWY

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
Jesteśmy polską firmą działającą na rynku IT już prawie od 20 lat. Kilkanaście lat temu stworzyliśmy produkt informatyczny, na podstawie którego opieramy i realizujemy strategię naszej firmy. Ferryt to platforma klasy low-code development powołana do tworzenia rozwiązań biznesowych i kompleksowej automatyzacji procesów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sektora finansowego, a także uniwersalne systemy do obsługi procesów, które mogą znaleźć zastosowanie w przedsiębiorstwie z każdej branży. Nasz produkt znalazł już zastosowanie u wielu wymagających klientów, co daje nam poczucie dobrze spełnionej misji.
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Zapewnia kompleksową obsługę firm w zakresie: consultingu procesów po stronie klienta, cyklu życia dokumentów w organizacji oraz ich digitalizacji. Jest także dostawcą systemów do zarządzania procesami oraz informacją w efektywny i bezpieczny sposób. Prowadzi działania z zakresu bezpiecznego przechowywania, składowania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentacji tradycyjnej, cyfrowej jak i zużytego sprzętu IT. Firma oferuje dedykowane rozwiązania sektorowe, m.in.: dla branży finansowej i ubezpieczeniowej, służby zdrowia, kancelarii prawnych, a także instytucji publicznych oraz firm geodezyjnych i kartograficznych. Iron Mountain Polska to 25 lat doświadczenia, ponad 1800 klientów, a także 9 milionów przechowywanych pudeł z dokumentami i prawie 100 milionów skanowanych stron rocznie. Iron Mountain Polska jest częścią Iron Mountain Inc. – globalnego lidera w branży zarządzania informacją, założonego w 1951 roku w Livingstone w USA. Firma działa w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach i notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IRM).
Rida Software Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo-programistyczną, specjalizującą się w kompleksowej automatyzacji procesów biznesowych. Oferta spółki skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i jednostek sektora publicznego. Rida Software jest częścią grupy SOFTIQ, dzięki czemu wspólnie dysponujemy potencjałem ponad 300 programistów, specjalizujących się w różnorodnych technologiach. Śmiało wychodzimy poza granice Polski i współpracujemy z klientami z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Skandynawii, dostarczając swoje produkty i usługi na rynki międzynarodowe. Rida Software  świadczy usługi doradcze związane z cyfrową transformacją przedsiębiorstw oraz realizuje projekty „pod klucz”, wykorzystując wysokowydajną platformę Flowspark One. Jest to środowisko klasy Low-Code/No-Code, składające się m.in. z silnika procesów BPMS, modułów CRM, HR, Intranet, służące do wytworzenia aplikacji z dowolnych obszarów działania przedsiębiorstw czy urzędów.  Wraz z nowoczesnym narzędziem dostarczamy swoim klientom know-how z zakresu poprawnego definiowania architektury procesów i efektywnego przepływu informacji, co przekłada się na 100% projektów zakończonych sukcesem.
Tecna jest polskim producentem i dostawcą innowacyjnego oprogramowania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi, obiegu dokumentów oraz analizy danych. Od ponad 16 lat świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Oferujemy własne nowoczesne platformy klasy BPMS, DMS, BI jak również realizujemy projekty w oparciu o rozwiązania naszych partnerów technologicznych. Flagowy produkt Aurea BPM to autorska platforma low-code przeznaczona do projektowania procesów biznesowych oraz budowy aplikacji do ich efektywnej obsługi. Pozwala na szybkie wdrożenie aplikacji wspierającej zarządzanie procesowe według indywidualnych oczekiwań klienta oraz na ciągłe doskonalenie i optymalizację procesów. Firma Tecna jest certyfikowanym partnerem IBM na poziomie Silver Business Partner.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności