11 października 2023

GRZEGORZ SOCZEWKA

Business Development Director w Euvic Services


Doświadczony lider rozwoju biznesu i menedżer sprzedaży z historią pracy w najnowocześniejszych branżach chmur komputerowych, oprogramowania i sprzętu. Specjalista w zakresie przedsiębiorczości, wykwalifikowany w negocjacjach, zarządzaniu, oprogramowaniu jako usłudze (SaaS) i transformacji cyfrowej. Posiada doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w budowaniu i wdrażaniu strategii wejścia na rynek dla szerokiego grona firm i odbiorców. Pasjonuje się innowacjami, technologiami chmurowymi i transformacją cyfrową.
Dzięki bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu zespołem, strategii sprzedaży i wiedzy z zakresu zarządzania procesami biznesowymi (BPM) jest dobrze przygotowany do zwiększania przychodów, usprawniania procesów biznesowych i prowadzenia udanych inicjatyw w zakresie transformacji cyfrowej dla organizacji.
Aktualnie pracuje na stanowisku Business Development Director w EUVIC Services, gdzie odpowiada za zarządzaniem działem transformacji cyfrowej, sprzedaż i marketing Webcon BPS Platform oraz Robotic Process Automation. 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności