10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Rozmowa jako narzędzie wpływu

- Helmut V. Glaeser (Ekspert niezależny)

Na codzień nie zdajemy sobie może aż tak bardzo sprawy, jaką istotną rolę odgrywa w naszym życiu rozmowa.
Zarządzanie, targi, negocjacje... to ciągła rozmowa! A w rodzinie...?
Najczęściej prowadzimy rozmowy podświadomie na podstawie naszego doświadczenia i naszych wartości. Niekiedy przygotowujemy się bardzo dokładnie. Niekiedy idziemy na żywioł.
Na wykładzie popatrzymy wspólnie na rozmowę pod kątem zdobywania władzy.
Zastanowimy się nad tym, co to jest władza i jaką rolę odgrywa przy jej zdobywaniu rozmowa. 
Przede wszystkim jakie narzędzia są nam potrzebne, żeby w przyszłości prowadzić nasze rozmowy jeszcze świadomiej i jeszcze skuteczniej, żeby przez to jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej zabezpieczać sobie rozwój i bezpieczeństwo naszych biznesów. A w życiu prywatnym na pewno też się przyda!

10:35 - 11:05

„Chmura” - idealny kandydat do zarządzania informacją w Twojej organizacji

- Krzysztof Sobiesiński (OpenText)

11:10 - 11:40

Pracować w firmie -  pracować zdalnie? A pełna obsługa klientów?

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

Przy korzystaniu z ELO ECM Suite jest to w pełni możliwe. Bezpieczny dostęp do wszystkich informacji jest gwarantowany i wszystkie procesy są pod kontrolą. Zgodnie z uprawnieniami użytkownicy mają zawsze dostęp do aktualnej teczki danego klienta, mogą wyrażać swoje opinie, faktury czy dokumenty potwierdzić w obiegach, wspólnie opracować ofertę. Naturalnie wszystko to niezależnie od miejsca pracy.
Wszyscy korzystają z centralnego repozytorium i pracują na zadaniach dostarczonych wewnątrz systemu, tzn. nic nie trzeba wysłać mailem, zawsze dostęp do ostatniej wersji!

11:45 - 12:15

Low Code z wykorzystaniem Alfresco i Camunda

- Marcin Makowski (BeOne)

Pokażemy możliwość samodzielnej konfiguracji czołowych platform open source do obiegu dokumentów.
Omówimy najlepsze zasady wykorzystania LowCode w celu osiągnięcia rozwiązań w pełni dostosowanych do wymagań klientów.

12:20 - 12:50

Niezależna archiwizacja poczty a Microsoft 365. Gwarancja zabezpieczenia firmowej poczty email przed jej utratą. MailStore Server

- Anna Shahin (MailStore Software), Damian Malinowski (Bakotech)

12:55 - 13:25

Planowanie i zarządzanie realizacją projektu IT w warunkach niepewności: metoda łańcucha krytycznego

- Marek Kowalczyk (Mandarine Project Partners)

13:30 - 14:00

Ochrona zasobów cyfrowych w małym biznesie

- Dawid Żądłowski (Ekspert niezależny)

14:00

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

19 stycznia 2023


Godzina:  10:00

ONLINE

ELEKTRONICZNY OBIEG 

INFORMACJI W FIRMIE

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 • Dokumenty w chmurze

 • Rozwiązania mobilne

 • Workflow – zarządzanie procesami biznesowymi

 • Bezpieczny druk i nowoczesna archiwizacja dokumentów

 • Digitalizacja

 • Masowe wydruki

 • Automatyzacja obsługi faktur

 • Portale korporacyjne inter/intra/extranet

 • Systemy OCR/OMR

 • PKI – dokument elektroniczny

 • Narzędzia backoffice

 • JPK – Jednolity Plik Kontrolny

 • Praca grupowa

 • Bezpieczeństwo obiegu dokumentami

 • Podpis elektroniczny

 • RPA

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach
 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

SPONSOR

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

Autoryzowanym dystrybutorem firmy MailStore Software na rynku polskim jest firma Bakotech  Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
MailStore Software GmbH w Viersen koło Düsseldorfu w Niemczech jest spółką zależną firmy OpenText Security Solutions i jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań do archiwizacji poczty elektronicznej. Jej flagowym produktem jest MailStore Server. Rozwiązanie z zakresu archiwizacji poczty elektronicznej umożliwia wydajne zarządzanie bardzo dużymi ilościami danych, a także szybkie i wygodne przeszukiwanie i udostępnianie zarchiwizowanych wiadomości e-mail użytkownikom w obrębie danej firmy. Ponad 80 tys. firm, organów publicznych i instytucji edukacyjnych z ponad 100 krajach zaufało produktom tego niemieckiego specjalisty. Autoryzowanym dystrybutorem firmy na rynku polskim jest firma Bakotech.
OpenText zapewnia przedsiębiorstwom dostęp do danych za pośrednictwem wiodących na rynku rozwiązań do zarządzania informacjami, wdrażanymi lokalnie lub w chmurze. Dzięki najbardziej kompletnej i zintegrowanej platformie do zarządzania informacjami na świecie umożliwiamy naszym klientom organizowanie, integrowanie oraz ochronę danych i treści podczas ich przepływu przez procesy biznesowe wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Więcej informacji na temat firmy OpenText (NASDAQ: OTEX, TSX: OTEX) można znaleźć na stronie: opentext.com.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności