19 kwietnia 2023

ROVA SYSTEMS

ROVA SYSTEMS to firma, która specjalizuje się w obsłudze komercyjnych i przemysłowych farm fotowoltaicznych. Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia technicznego dla naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zarządzania operacyjnego, utrzymania i serwisu farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajduje się również monitorowanie instalacji, które pozwala na optymalizację wydajności i zapewnienie niezawodności całego systemu.

 

Posiadamy doświadczony zespół inżynierów i techników, którzy posiadają certyfikaty kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i nadzoru urządzeń, instalacji i sieci energetycznych. Dysponujemy także w pełni wyposażonym zapleczem technicznym i certyfikowanym oprzyrządowaniem kontrolno-pomiarowym oraz systemem do zdalnego monitoringu pracy farm fotowoltaicznych.

 

Jako serwis-partner Sungrow, wiodącego producenta systemów fotowoltaicznych, zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne dla klienta końcowego jak również dla instalatorów oraz dystrybutorów wspierając ich w doborze najlepszego sprzętu do potrzeb klienta.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności