15 listopada 2021

NETWORKS!

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą kompleksowo zajmującą się planowaniem, budową, utrzymaniem i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych oraz ich infrastruktury budowlanej, elektrycznej i środowiskowej. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z sieciami telekomunikacyjnymi, przyczyniając się do budowy najlepszych i najbardziej efektywnych sieci komórkowych w Polsce. Głównymi udziałowcami NetWorkS! są dwaj najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w kraju: T-Mobile Polska S.A. i Orange Polska S.A.

W oparciu o bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku możemy zaoferować klientom wsparcie w znalezieniu odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dostarczamy również zaawansowane autorskie systemy i narzędzia tworzone przez wysoce wykwalifikowany zespół złożony z programistów oraz administratorów IT.

Wykonujemy analizy potencjału inwestycyjnego w oparciu o dane demograficzne, geomarketingowe oraz dane dostarczane przez klienta. Przygotowujemy analizy przestrzenne przy pomocy zaawansowanego systemu klasy GIS, analizując i tworząc zależności geograficzne pomiędzy obiektami.

Systemy informacji przestrzennej (GIS) łączą w sobie elementy analityczne i geograficzne, co daje potężne narzędzie do pozyskiwania, przechowywania, przetwarzania, analizowania i udostępniania informacji posiadającej odniesienie przestrzenne. Unikatowość technologii GIS polega na połączeniu możliwości oferowanych przez bazy danych z możliwościami wizualizacji i analiz przestrzennych.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności