01 lutego 2024

DANIEL OLKOWSKI

Daniel Olkowski, Dell Technologies Polska w imieniu VECTO


Daniel Olkowski zajmuje się systemami Data Protection ponad 25 lat. Pomaga firmom i instytucjom wybrać optymalne rozwiązania do odzyskiwania danych. Specjalizuje się w trudnych, skomplikowanych projektach, takich jak Cyber Recovery, zabezpieczanie krytycznych środowisk, IT zorientowane na usługi.
Swoją wiedzą dzieli na blogu https://www.backuprecoveryman.pl/ oraz vblogu https://www.youtube.com/user/BackupRecoveryMan
Organizuje cykliczne warsztaty https://www.backuprecoveryman.pl/warsztaty oraz seminaria internetowe dotyczące tematyki Data Protection. 
Jego tutoriale dotyczące projektowania / możliwości / najlepszych praktyk (https://www.backuprecoveryman.pl/pobierz) cieszą się światowa renomą.
 
Prywatnie Daniel ma 5 synów i jest głęboko zaangażowany w działalność społeczną. Jest założycielem fundacji (https://fb.me/OlimpijskieKoloInformatyczne) która stawia sobie za cel edukacje programistyczną, eliminację wykluczenia informatycznego poprzez regularną naukę programowania, algorytmiki, technologii przyszłości: https://www.youtube.com/channel/UCw1Z4iA0T-QNaJ-sEOXeYCw

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności