30 maja 2023

ATERIS

Firma ATERIS SA została założona w roku 2012 w Poznaniu. Jest partnerem biznesowym firmy Software AG i  świadczy usługi związane z szeroko rozumianym zarządzaniem procesowym, zarządzaniem architekturą korporacyjną, a także dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzania architekturą korporacyjną oraz automatyzacji procesów biznesowych. 
Dobrze opracowany model architektury korporacyjnej na różnych poziomach zarządzania wspiera naszych klientów w podejmowaniu skutecznych decyzji, zarówno w ramach integracji systemów zarządzania, jak również realizacji projektów, czyli wszędzie tam gdzie procesy oraz wykorzystywane zasoby są istotnym elementem sukcesu przedsięwzięcia. 
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na optymalne dopasowanie zakresu opracowanej architektury przedsiębiorstwa do potrzeb naszych klientów. Doradzamy też przedsiębiorstwom w doborze odpowiednich narzędzi do zarządzania organizacją oraz wspieramy poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów z ich wykorzystania w zarządzaniu.

ATERIS SA jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą spółki takie jak Integrale IT oraz Programa. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób i generujemy przychód ponad 50 mln zł. Celem naszych organizacji jest zapewnienie kompleksowej oferty w ramach rozwiązań ICT.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności