07 listopada 2023

AODC

AODC to firma, która narodziła się z pasji do tworzenia Data Center, a Zarząd i pracownicy to osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem oraz wnikliwą wiedzą operacyjną w zakresie tworzenia i zarządzania implementacją Centrów Przetwarzania Danych. Nasze zaangażowanie obejmuje cały proces, począwszy od koncepcji, projektu, aż po etapy budowy, wdrożenia, optymalizacji oraz serwisu.
Firma realizuje serwerownie we wszystkich sektorach rynku, skupiając się szczególnie na instytucjach publicznych, szpitalach, służbach mundurowych, sektorze finansowym, przemyśle oraz sektorze komercyjnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptację istniejących pomieszczeń, budowę nowych obiektów, czy wykorzystanie nowoczesnych technologii kontenerowych, AODC jest gotowe dostarczyć kompleksowe rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania branżowe i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z unikalnego zakresu naszej wiedzy, zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, zweryfikowanej wieloma udanymi wdrożeniami serwerowni. Nasze umiejętności i profesjonalizm potwierdzone są licznymi certyfikatami, takimi jak ATD, CDCP, CDCS, oraz TSI-Professional, a także braliśmy udział w certyfikowaniu budowy serwerowni zgodnie z normą  PN 50600.  
Warto podkreślić, że zrealizowaliśmy już ponad 100 serwerowni na rynku, a wiedza i umiejętność naszych specjalistów zostały zweryfikowany podczas tworzenia największych serwerowni w Polsce. 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności