Regulamin i polityka prywatności

Archiwum imprez

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Adwokat w KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.


Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunkach:
•    prawo (praca dyplomowa poświęcona zagadnieniom z zakresu prawa medycznego),
•    filologia polska (praca dyplomowa z zakresu językoznawstwa – pragmalingwistyki) oraz
•    ekonomia (praca dyplomowa obejmowała tematykę prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych).

Jest absolwentką Szkoły Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz stypendystką Instytutu Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk. 
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, procesowym, ochrony danych osobowych oraz compliance. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w obsłudze prawnej administracji publicznej oraz podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego. Uczestniczy w przygotowywaniu oraz negocjowaniu umów, w tym umów inwestycyjnych oraz w badaniach due diligence ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy. Zajmuje się bieżącą obsługą, w tym korporacyjną, spółek działających w branży informatycznej, w tym med-tech. 
Przeprowadziła liczne audyty oraz wdrożenia w zakresie ochrony danych osobowych. Autorka licznych publikacji prasowych z zakresu prawa spółek handlowych i ochrony danych osobowych oraz prelegentka podczas szkoleń i konferencji poświęconych ochronie danych osobowych. 
Interesuje się komparatystyką prawniczą. 

ANNA DĄBROWSKA-LIPKA

25 października 2022