25 października 2022

ANNA DĄBROWSKA-LIPKA

Adwokat w KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.


Adwokat, Członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunkach: prawo, filologia polska oraz ekonomia. Jest absolwentką Szkoły Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ i stypendystką Instytutu Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, procesowym, ochrony danych osobowych oraz compliance. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w obsłudze prawnej administracji publicznej oraz podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego. Uczestniczy w przygotowywaniu oraz negocjowaniu umów, w tym umów inwestycyjnych oraz w badaniach due diligence ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy. 
Przeprowadziła liczne audyty oraz wdrożenia w zakresie ochrony danych osobowych. Autorka licznych publikacji prasowych z zakresu prawa spółek handlowych i ochrony danych osobowych oraz prelegentka podczas szkoleń i konferencji poświęconych ochronie danych osobowych oraz zagadnieniu open data. Interesuje się komparatystyką prawniczą.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności