31 maja 2023

RYSZARD DAŁKOWSKI

Konsultant „IT dla biznesu”, architekt pomysłów chmurowych, certyfikowany Azure Architect i trener Microsoft


W branży IT od 1989 roku. Wykształcenie techniczno-informatyczne rozszerzał o umiejętności zarządzania (w Management Centre Europe w Brukseli), sprzedaży i marketingu (Kellogg School of Management) oraz psychologiczne i pedagogiczne (Uniwersytet Warszawski). 
Przeszedł drogę od administrowania systemami minikomputerowymi i wsparcie techniczne przez marketing i projekty wdrożeniowe po zarządzanie zespołem sprzedaży rozwiązań wspomagania biznesu w Microsoft, gdzie spędził prawie 20 lat. Od 2008 związany bezpośrednio z technologiami chmury obliczeniowej, która pochłonęła go całkowicie… nie wyobraża już sobie poważnego IT bez wykorzystania usług chmury publicznej. Już od blisko 10 lat działa "na swoim", kontraktowo pracując dla większych i mniejszych firm - aktualnie Dyrektor Działu Rozwiązań Cloud w Euvic Solutions S.A. (interim).
Prywatnie - ojciec dwóch dorosłych córek, podróżnik, motocyklista i biegacz, hołduje zasadzie zrównoważonego rozwoju (każdą czynność zdrową, należy równoważyć czymś niezdrowym).

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności