10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Rozwój farm fotowoltaicznych w oparciu o falowniki centralne i magazyny energii

- Artur Gaj (Sungrow)

10:35 - 11:05

Moduły fotowoltaiczne Risen w zastosowaniach komercyjnych i wielkoskalowych

- Jerzy Rudnicki (Risen Energy)

11:10 - 11:40

Wykład Sponsora Konferencji

11:45 - 12:15

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Jakub Matuszewicz (Corab)

12:20 - 12:50

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Michał Brzezinka (Rova)

12:55 - 13:25

Zabezpieczenie instalacji fotowoltaicznych w oparciu o rozwiązania Schneider Electric

- Grzegorz Cupriak (Schneider Electric)

13:30

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

Wrzesień 2023


Godzina:  10:00

ONLINE

PV POWER DAY

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z pozyskiwaniem i magazynowaniem energii słonecznej.  
Będzie to okazja do zapoznania się z rozwiązaniami, o których opowiedzą specjaliści reprezentujący firmy z rynku PV.

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

PATRON HONOROWY

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

Corab to największy polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych oraz dystrybutor najlepszych rozwiązań z branży PV. Na rynku aktywnie działa od blisko 30 lat, zdobywając wiedzę i doświadczenie w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Misją firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów najwyższej jakości spełniających wymogi bezpieczeństwa użytkowania, które zapewniają satysfakcję naszych Partnerów i Klientów. W ofercie posiada systemy na dach skośny i płaski, konstrukcje wolnostojące budowane na gruncie czy fundamencie oraz CARPORTY. Produkcja odbywa się w nowoczesnym Zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach w procesach automatycznych i półautomatycznych. Nad jakością wyrobów czuwa kontrola jakości oraz zewnętrzna jednostka certyfikująca. Potwierdzeniem najwyższych standardów i poszanowania norm europejskich jest certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Wielokrotnie firma została nagrodzona za innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość swoich produktów. Również w dystrybucji komponentów dużą wagę przywiązują do jakości wykonania oraz rzetelności i stabilnej pozycji producenta. Od blisko 2 lat firma Corab wraz z najlepszymi firmami instalacyjnymi tworzą sieć partnerską Corab Partner. Jest to porozumienie współpracy i wzajemnego wsparcia na wielu płaszczyznach, m.in. handlowej, technicznej, marketingowej. Do sieci mogą przystąpić jedynie podmioty stabilne finansowo, posiadające doświadczenie w branży.
ROVA SYSTEMS to firma, która specjalizuje się w obsłudze komercyjnych i przemysłowych farm fotowoltaicznych. Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia technicznego dla naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zarządzania operacyjnego, utrzymania i serwisu farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajduje się również monitorowanie instalacji, które pozwala na optymalizację wydajności i zapewnienie niezawodności całego systemu. Posiadamy doświadczony zespół inżynierów i techników, którzy posiadają certyfikaty kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i nadzoru urządzeń, instalacji i sieci energetycznych. Dysponujemy także w pełni wyposażonym zapleczem technicznym i certyfikowanym oprzyrządowaniem kontrolno-pomiarowym oraz systemem do zdalnego monitoringu pracy farm fotowoltaicznych. Jako serwis-partner Sungrow, wiodącego producenta systemów fotowoltaicznych, zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne dla klienta końcowego jak również dla instalatorów oraz dystrybutorów wspierając ich w doborze najlepszego sprzętu do potrzeb klienta.
W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączymy najlepsze na świecie technologie energetyczne, automatykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu. Wykorzystujemy nieskończone możliwości, jakie zapewnia otwarta, globalna, innowacyjna społeczność z pasją podzielająca nasze wartości, takie jak Szczytny Cel, Otwartość i Zaangażowanie. www.se.com/pl
Sungrow Power Supply Co., Ltd („Sungrow“) to producent falowników z największą wiarygodnością finansową na świecie, która zainstalowała urządzenia o łącznej mocy ponad 154 GW (stan na grudzień 2020 r.). Została założona w 1997 r. przez profesora Uniwersytetu Cao Renxian. Sungrow jest liderem w dziedzinie badań oraz rozwoju falowników słonecznych. Posiada największy w branży zespół badawczo-rozwojowy oraz szeroki asortyment produktów obejmujących rozwiązania z zakresu falowników fotowoltaicznych i systemów magazynowania energii do użytku przemysłowego, komercyjnego i przydomowego, a także uznane na całym świecie rozwiązania w zakresie pływających elektrowni fotowoltaicznych. Dzięki bogatemu, 24-letniemu doświadczeniu w dziedzinie fotowoltaiki, firma Sungrow instaluje systemy elektryczne w ponad 150 państwach na świecie. Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej. Posiada aktywny zespół badawczo-rozwojowy, w którego skład wchodzi ponad 1800 pracowników. Firma zainwestowała też we własne centrum badawcze zatwierdzone przez UL, CSA, TÜV Rheinland i TÜV SÜD. W roku 2019 firma Sungrow uruchomiła największą na świecie fabrykę falowników. Firma jest w stanie rocznie wyprodukować urządzenia o mocy 90G W na całym świecie, z czego 10 GW w fabryce w Indiach.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności