06 grudnia 2021

PAWEŁ WAŁUSZKO

Trener, Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa


Doświadczony administrator sieci i propagator rozwiązań IT ze środowiska Doliny Krzemowej.Absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Uniwersytetu Stanforda i RANEPA; współorganizował projekty transferu wiedzy takie jakie jak „Poland-Silicon Valley Entrepreneurship Exchange” oraz projekt „Recreating Silicon Valley” na Uniwersytecie Stanforda. Odpowiedzialny za rozwój produktów i ochronę danych, projektował i wdrażał rozwiązania informatyczne dla środowiska akademickiego i biznesu wEuropie i USA.

Obecnie zajmuje się biznesowymi powiązaniami Doliny Krzemowej z krajami Europy Środkowo-Wschodniej: wymianą wiedzy, rozwojem produktów i edukacją w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

W Polsce i poza granicami kraju znany z licznych wykładów poświęconych przeciwdziałaniu atakom socjotechnicznym, kultywowaniu kultury bezpiecznej pracy z danymi poufnymi oraz wczesnego wykrywania anomalii. Pasjonat technologii open-source, współpracuje ze startupami w zakresie tworzenia i zabezpieczania rozwiązań geolokalizacyjnych.

 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności