06 grudnia 2023

MEDIDESK

Medidesk sp. z o. o. to startup funkcjonujący w branży healthcare od 2017 roku, opierający swoje działania na dostarczaniu nowoczesnych technologii usprawniających zarządzanie placówką medyczną, szkoleniach adresowanych managerom placówek i rejestracji medycznej oraz wdrażaniu kampanii marketingowych dedykowanych podmiotom rynku ochrony zdrowia. 
 
Medidesk to innowacyjne narzędzie do kompleksowej obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów, które ma na celu polepszenie pracy rejestracji medycznej i dostarczenie realnych korzyści finansowych placówce. Poza tym w ofercie posiadamy również MediBoty wspierające obsługę ruchu telefonicznego placówki, telefonię cyfrową VoiP oraz aplikację Medidesk Telemedycyna dedykowaną placówkom medycznym i lekarzom, do realizacji bezpiecznych telekonsultacji za pośrednictwem czatu, rozmowy wideo lub audio. 
 
Serdecznie zachęcamy do umawiania spotkań z Działem Sprzedaży, który najlepiej przedstawi szerokie spektrum działania naszej aplikacji oraz oferty szkoleniowej i marketingowej. 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności