01 lutego 2024

MARTYNA POPIOŁEK-DĘBSKA

Radca prawny, IOD


Specjalizuje się w sprawach z zakresu danych osobowych, ochrony wizerunku, prawa konkurencji i konsumentów, e-commerce, reklamy i marketingu oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Pełni funkcję Inspektora Danych Osobowych w jednej z największych polskich spółek transportowych.
Doradza przedsiębiorcom z branży e-commerce. Sporządza i weryfikuje dokumenty konieczne do prowadzenia zarówno działalności online jak i działań marketingowych, w szczególności regulaminy sklepów internetowych, promocji, konkursów czy loterii. Reprezentuje przedsiębiorców w sporach z influencerami czy portalami internetowymi o naruszenie dóbr osobistych oraz o zniesławienie.
Posiada duże doświadczenie w doradztwie prawnym w ramach projektów, które zdobyła jako in-house lawyer biorąc udział, jako stały członek zespołów projektowych, w blisko 70 projektach w Polsce i państwach UE.
Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Absolwentka studiów podyplomowych "Ochrona danych osobowych" na UŁ oraz "Prawo nowych technologii" na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie uczestniczka seminarium doktoranckiego na Uczelni Łazarskiego.
Autorka artykułów i podcastów dotyczących prawa konsumentów i konkurencji, e-commerce, reklamy i mediów.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności