26 kwietnia 2022

ŁUKASZ WĘGRZYN

Partner w kancelarii Kochański & Partners


Kieruje doradztwem prawnym w obszarze technologii. Doradza organizacjom w procesach transformacji cyfrowej, w szczególności w budowie architektury prawnej pozwalającej na efektywną współpracę z dostawcami usług IT, w tym procesów zakupowych oraz modeli kontraktowych spójnych ze zwinnym modelem zarządzania organizacją (Agile & DevOps). 
Doradza w obszarze regulacyjnym i kontraktowym przy projektach z zakresu technologii finansowych. Ekspert zagadnień prawnych związanych z outsourcingiem usług IT, w tym wykorzystywaniem technologii chmury obliczeniowej w sektorach regulowanych (sektor finansowy, energetyczny, medyczny). 
Rekomendowany w międzynarodowym rankingu Chambers jako jeden z najlepszych polskich prawników z obszaru technologii finansowych. Rekomendowany w międzynarodowych rankingach The Legal 500 oraz Chambers Europe w sektorze Technologia-Media-Telekomunikacja. 
Członek Instytutu Prawa Nowych Technologii i Danych Osobowych przy Uniwersytecie Łazarskiego. Członek Stowarzyszenia Prawa Nowych Technologii. Posiada certyfikacje technologiczne: ITIL Foundation, PSMI (Professional Scrum Master), AgilePM Foundation, Professional Agile Leadership I.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności