15 stycznia 2024

LESŁAW SKIBIŃSKI

Doradca Strategiczny i Ekspert w Branży Technologicznej Ochrony Zdrowia. Obecnie: Pełnomocnik Zarządu ds. strategii i rozwoju produktu Medidesk


Z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w sektorze ubezpieczeniowym oraz ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze usług medycznych Lesław Skibiński wyznacza standardy innowacji i efektywności w branży. Jako twórca i lider organizacji Third Party Administrator SANEO S.A. (Meedy), zrewolucjonizował podejście do integracji systemów medycznych, tworząc zaawansowane portale dla pacjentów oraz kompleksowe serwisy internetowe.

Jego praca nad systemami informatycznymi klasy EDM (Electronic Document Management) i innymi rozwiązaniami technologicznymi została wielokrotnie doceniona w prestiżowych konkursach. Szczególnie godne uwagi jest wyróżnienie w konkursie Techno Biznes Gazety Bankowej w kategorii medycyna i farmacja, gdzie zdobył tytuły “Lidera” i “Hit Roku”.

Lesław Skibiński ma znaczący wkład w łączenie rynku świadczeniodawców, ubezpieczycieli i instytucji komercyjnych poprzez innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jego działania doprowadziły do udostępnienia ponad 25 000 kalendarzy i usług świadczeniodawców, integrując operatorów rynku zdrowia od dużych korporacji po indywidualne gabinety lekarskie.

W swojej roli skupia się na tworzeniu produktów, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku medycznego. Zarządzając zespołami deweloperskimi, przyczynił się do realizacji projektów dla firm takich jak Lux Med, Gemini, Polmed, Wirtualna Polska, Alab laboratoria, projektując i dostarczając im zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Jego praca i osiągnięcia w Meedy, a także w innych projektach, świadczą o głębokim zrozumieniu potrzeb sektora zdrowia i umiejętności przekształcania tych potrzeb w praktyczne, technologiczne rozwiązania. Lesław Skibiński jest nie tylko liderem i innowatorem, ale także inspiracją dla tych, którzy dążą do poprawy jakości opieki zdrowotnej poprzez technologię.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności