12 września 2023

ITXON

Przyglądając się nazwie naszej firmy bez trudu można zauważyć skrót IT. Nie jest to przypadek – świadczymy usługi pozwalające na zapewnienie bezpieczeństwa, wydajności i stabilności wszelkiego rodzaju systemów komputerowych. Znamy się na tym jak mało kto, ponieważ nie jesteśmy tu od wczoraj – działamy już od 2002 r.
 
Firma powstała z inicjatywy pasjonatów, którzy doskonale rozumieją, że zarówno IT jak i bezpieczeństwo to tematy bardzo rozległe i dlatego ITXON nie skupia się na pojedynczych rozwiązaniach, a zamiast tego oferuje szeroki wachlarz produktów i usług obejmujące ochronę antywirusową (EPP), kopie zapasowe (backup) i narzędzia dyskowe, ochronę przed nieznanymi zagrożeniami (EDR/XDR), ochronę przed wyciekami danych (DLP), ochronę sieci (FW/ZTNA/NDR), uwierzytelnianie bezhasłowe (Passwordless Authentication), narzędzia do analizy złośliwego oprogramowania (Sandbox).
 
Dzięki rozbudowanej ofercie rozwiązań wielu producentów jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem, jaki może się pojawić w infrastrukturze IT klienta. Dlatego znajdzie on u nas wszystko, co może być mu potrzebne do zapewnienia sprawnego i bezpiecznego działania firmowej sieci i urządzeń domowych.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności