10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Wykład merytoryczny zarezerwowany

- Iwona Kondracka (Saltus Ubezpieczenia)

10:35 - 11:05

Jeżeli Enterprise Process Orchestartion to Camunda, a Enterprise Document Management to Alfresco, czyli orkiestracja procesów przetwarzania dokumentów superwydajnie i w najszerszym wydaniu

- Marcin Makowski (BeOne)

W świecie, gdzie miliony reguł i miliardy dokumentów stanowią codzienność, Camunda i Alfresco wyróżniają się swoją wydajnością i łatwością użycia. Dzięki nim możesz śmiało modelować i uruchamiać kluczowe procesy zgodnie z najlepszymi otwartymi standardami wykorzystując dziesiątki gotowych integracji. Camunda i Alfresco dzięki ogromnej społeczności Open Source dominują przełamując wszelkie ograniczenia dostępności, a tysiące organizacji na całym świecie gwarantuje ich stabilność i rozwój.
Opowiemy jakie są najlepsze trendy na świecie i w Polsce w orkiestracji procesów end-to-end na przykładzie wdrożenia w firmie z branży finansowej.

11:10 - 11:40

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

11:45 - 12:15

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Net Complex

12:20- 12:50

Ferryt – kompleksowa automatyzacja procesów w branży ubezpieczeniowej dzięki platformie low-code

- DomData

Podczas wystąpienia przedstawimy nasz flagowy produkt – platformę Ferryt. To zaawansowane rozwiązanie klasy low-code development, umożliwiające szybkie tworzenie aplikacji biznesowych i kompleksowe zarządzanie procesami bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi. Zaprezentujemy możliwości naszej platformy w zakresie wsparcia omnikanałowej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, obsługi roszczeń, wsparcia pośredników, integracji z innymi systemami, wykorzystania AI oraz zastosowania rozwiązania w chmurze. Dołącz, aby odkryć, jak Ferryt może zrewolucjonizować operacje w Twojej organizacji, zwiększając ich efektywność i bezpieczeństwo

12:55 - 13:15

Wykład Partnera Konferencji

13:20 - 13:50

Wykład merytoryczny

13:55 - 14:25

Problematyka retencji danych: minimalizacja danych jako strategia bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach z branży ubezpieczeniowej

- Grzegorz Leśniewski i Paweł Markiewicz (Eksperci niezależni)

14:30

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

20 czerwca 2024


Godzina:  10:00

ONLINE

IT W UBEZPIECZENIACH

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Zapraszamy do udziału w XXII edycji konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego.

Najbliższe lata to ogromne wyzwania dla branży ubezpieczeniowej. Z jednej strony jest to perspektywa dynamicznego rozwoju z  drugiej konieczność dostosowania rozwiązań i podejścia do klienta do zmieniających się wymagań rynku. To już nie sama oferta produktowa jest najważniejsza a sprawność procesów, jakość kontaktu z klientem. Szybkość i wygoda tego kontaktu. Wyzwaniem jest zrozumieć klienta,  jego potrzeby i oczekiwania i umieć na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Dodatkowo cyfryzacja ubezpieczeń to także dodatkowe zagrożenia m.in  wyłudzenia, kradzież danych.

Podczas konferencji pokażemy najnowsze rozwiązania technologiczne, nasi goście opowiedzą o swoich doświadczeniach, opowiemy o tym, co nowego w branży.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 •  ubezpieczeniowe systemy zintegrowane

 • systemy wspierające pośrednictwo ubezpieczeniowe

 • analiza i przetwarzanie  danych, narzędzia klasy BI

 • narzędzia wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, narzędzia wspierające omnikanałowość sprzedaży i kontaktu z klientem

 • cyberzagrożenia

 • zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym

 • integracja systemów

 • rozwiązania antyfraudowe

 • nowoczesne technologie mobilne

 • aplikacje konwersacyjne

 • wykorzystanie technologii chmurowej

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

 

 • Przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych

 • wyższej i średniej kadry zarządzająca

 • specjalistów ds. rozwoju biznesu

 • specjalistów ds. rozwoju IT

 • specjalistów ds. innowacyjności

 • informatyków

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach

 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania IT dla sektora ubezpieczeniowego, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

PATRONI MEDIALNI

 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

O WYSTAWCACH

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
Jesteśmy polską firmą działającą na rynku IT już prawie od 20 lat. Kilkanaście lat temu stworzyliśmy produkt informatyczny, na podstawie którego opieramy i realizujemy strategię naszej firmy. Ferryt to platforma klasy low-code development powołana do tworzenia rozwiązań biznesowych i kompleksowej automatyzacji procesów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sektora finansowego, a także uniwersalne systemy do obsługi procesów, które mogą znaleźć zastosowanie w przedsiębiorstwie z każdej branży. Nasz produkt znalazł już zastosowanie u wielu wymagających klientów, co daje nam poczucie dobrze spełnionej misji.
Net Complex - niezależny integrator rozwiązań cyberbezpieczeństwa działający w ramach Klastra #CyberMadeInPoland. Firma specjalizuje się w dostarczaniu i wdrażaniu różnorodnych technologii i rozwiązań z zakresu ochrony sieci (firewall, antywirus, UTM, AV, PAM, DLP, SIEM, CASB, NAC, EDR itp.)  W stałej ofercie posiada usługi takie jak: → konsulting, → audyty, → szkolenia, → outsourcing, → optymalizacja działania systemów i urządzeń, → migracja usług, → wdrażanie, konfiguracja, aktualizacja i zarządzanie pakietem M365 i wiele innych. Strona internetowa: www.netcomplex.pl Email: biuro@netcomplex.pl
Rhenus Automation (Rhenus Digital Workforce Sp. z o.o.), wchodzący w skład koncernu Rethmann jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych i doradczych, specjalizującym się w automatyzacji procesów i wsparciu w podejmowaniu decyzji (data driven management). Będąc częścią jednej z największych firm w tej branży w Europie, wspiera zarówno doskonałość operacyjną procesów biznesowych jak i efektywność w obszarze IT. Do pierwszej grupy można zaliczyć: -  wdrożenia automatyzacji procesów (RPA) i tworzenie cyfrowych pracowników mających zastosowanie do nawet 70% wszystkich procesów w organizacji i realizować je w koszcie ok. 3x-5x krotnie taniej. Projekty te są realizowane ze wsparciem technologii partnerskiej IBM. - zautomatyzowane systemy rozpoznania i ekstrakcji danych z każdego typu dokumentu (obraz, skan, itd), wdrażane często wraz z panelami akceptacyjnymi (AIOCR), systemami workflow i wspierającymi robotami. Efekt to nawet 95% większa efektywność (czas/koszt) w stosunku do procesu analogowego.   - wprowadzamy do organizacji technologię IBM Process Mining i IBM Task Mining która wspierając filozofię ciągłego doskonalenia pozwala pokazać procesy takimi jakie są w rzeczywistości (często nieefektywne), odwzorować wybrane procesy w czasie rzeczywistym na diagramach (tzw. cyfrowy bliźniak) czy zobaczyć jak wydawałoby się ten sam proces czy czynność (np. obsługa zamówień, proces sprzedaży czy transportowy) może być różnie realizowany przez zespół firmy (taniej-drożej ; dłużej-krócej, itd.). - wspieramy organizacje na drodze do zrównoważonego rozwoju, raportowania i monitorowania celów ESG. Automatyzujemy całkowicie proces zbierania danych, przetwarzamy i monitorujemy zmiany, jak również wdrażamy systemy do raportowania ESG. Zmniejszamy obciążenie pracowników nawet do 90%, eliminujemy w 100% błędy ludzkie, umożliwiamy 100% audytowalność źródeł danych. Nasza oferta w obszarze IT excellence obejmuje między innymi: - Narzędzia wspierające cyberbezpieczeństwo: IBM QRADAR Security (SIEM) oraz Nessus Tenable (skaner podatności).  - Wdrażamy rozwiązanie IBM Instana które śledzi parametry całego stosu technologicznego (od przeglądarki, przez aplikację i integrację, do bazy danych), oraz IBM Turbonomic który kontroluje alokację zasobów i zapewnia ich dostępność dla aplikacji. - Wspieramy efektywne zarządzanie zasobami IT i zgodnością licencyjną z oprogramowaniem o złożonych regułach licencyjnych (np.: Microsoft, Oracle, SAP, #IBM, Salesforce, Red Hat) dzięki: IBM Flexera oraz IBM Apptio które zapewni widoczność całkowitych kosztów powstania i utrzymania aplikacji oraz zasobów IT.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności