Regulamin i polityka prywatności

Archiwum imprez

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KONTAKT

PRELEGENCI

GE Healthcare to dostawca innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej. Nasze szerokie doświadczenia w obrazowaniu medycznym i technologiach informatycznych, osiągnięcia w dziedzinie farmacji i biotechnologii oraz usługach wspomagających poprawę wydajności i skuteczności leczenia, umożliwiają naszym klientom na całym świecie zwiększenie dostępności i jakości opieki medycznej przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Nasza wizja przyszłości, którą nazywamy healthymagination, to lepsza opieka zdrowotna dla większej ilości ludzi, niezależnie od ich miejsca zamieszkania.
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Zespół Network Expert to już ponad 10 lat obecności na polskim i międzynarodowym rynku. To również jednak przede wszystkim ludzie, dla których IT to coś więcej niż pasja. Zakres naszych stricte integratorskich działań i wielu wykonanych przez ten czas wdrożeń teleinformatycznych (projektujemy i budujemy profesjonalne sieci od A do Z, zarówno dla małych, średnich, jak i największych graczy na rynku) poszerzyliśmy między innymi w kierunku cybersecurity. Wieloletnie doświadczenia inżynierskie w tym zakresie, potwierdzone najwyższymi branżowymi certyfikatami, pozwoliło nam na stworzenie usługi typu SOC (Security Operation Center) o nazwie net.soc. Kierujemy ją głównie do operatorów usług kluczowych (OUK), szpitali i całego sektora medycznego, a także urzędów miast i gmin. Zaspokajamy zapotrzebowanie na niemal wszystkie produkty i usługi, o których mowa w Ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (tzw. Cyberustawa), czy też w Zarządzeniu Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.
NewDataLabs jest firmą skoncentrowaną na wdrażaniu analityki biznesowej. Jest Premier Partnerem Tableau, zajmuje się również budową rozwiązań „krok przed Tableau” – Hurtowni Danych, rozwiązań ETL/ELT, modelowaniem danych, projektowaniem dashboardów analitycznych itp. Jest Również Partnerem SNOWFLAKE, Silver Partnerem Microsoft oraz Partnerem Fivetran. Firma powstała w 2015 roku z połączenia dwóch zespołów Konsultantów. Od tego czasu zrealizowała ponad 200 projektów w różnego typu organizacjach – takich jak Decathlon, T-Mobile Polska, BNP Paribas Polska, VELUX, Śnieżka SA, INTERIA SA, czy Volkswagen Group Polska. Firma zgromadziła unikalny zespół wysokiej klasy Konsultantów.
Tech Data to jeden z największych na świecie dystrybutorów technologii. Pomagamy firmom takim jak Amazon Web Services, HP, Apple, Cisco, Microsoft — i setkom innych — wprowadzić swoje produkty na rynek, a także oferujemy szeroki zakres usług wsparcia technicznego i biznesowego. Łączymy świat z potęgą technologii. Nasz kompleksowy portfel produktów, usług i rozwiązań, wysoko wyspecjalizowane umiejętności i doświadczenie w zakresie technologii nowej generacji umożliwiają Partnerom Biznesowym wprowadzanie na rynek produktów i rozwiązań, które są potrzebne światu do łączności, rozwoju i postępu. Tech Data zajmuje 90. miejsce na liście Fortune 500® i od 11 lat jest jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie (World’s Most Admired Companies).  Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań jest Amazon Web Services (AWS) - szeroki zestaw globalnych usług obliczeniowych, pamięci masowej, baz danych, analiz i aplikacji, które pozwalają organizacjom działać sprawniej, obniżać koszty IT oraz skalować aplikacje.

O WYSTAWCACH

PATRONI MEDIALNI

 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

FIRMA UCZESTNICZĄCA

PARTNER

SPONSOR

 

PATRON HONOROWY

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach

 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania IT dedykowane dla sektora zdrowia, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

O KONFERENCJI:

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to jedno z wyzwań z którym szpitalne działy IT muszą się uporać. 

Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 • Obieg dokumentacji medycznej;

 • Dostęp do dokumentacji medycznej;

 • Ochrona informacji i medycznych danych osobowych;

 • E-rejestracja;

 • Rola dokumentacji medycznej w pracy zakładu opieki zdrowotnej;

 • Mobilny dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej;

 • Przetwarzanie danych osobowych w związku ze świadczeniem usług medycznych;

 • Prawne aspekty gromadzenia i archiwizacji danych medycznych

 • Systemy obiegu informacji pomiędzy i w placówkach służby zdrowia

 • Bezpieczeństwo informacji medycznej

 • Hurtownie danych; bazy danych; otwarte standardy danych medycznych

 • Aplikacje wspomagające zarządzanie placówkami opieki zdrowotnej

 • Podpis elektroniczny w dokumentacji medycznej

 

REJESTRACJA

IT W SŁUŻBIE ZDROWIA

15 września 2022


Godzina:  10:00

ONLINE

AGENDA

10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Wykład merytoryczny zarezerwowany

- Krzysztof Szmigielski (Szpital Wolski, Europejska Uczelnia w Warszawie)

10:35 - 11:05

Wykład Sponsora Konferencji

11:10 - 11:40

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Tech Data

11:45 - 12:15

Wykład Sponsora Konferencji w trakcie przygotowania

- Piotr Ksieniewicz (Network Expert)

12:20 - 12:50

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Witold Kilijański (NewDataLabs)

12:55 - 13:25

Wykład Sponsora Konferencji

13:30 - 13:50

Wykład Partnera Konferencji w trakcie przygotowania

- Marcin Pera (Statlook)

13:55 - 14:25

Wykład Merytoryczny w trakcie przygotowania

- dr n. ekon. Anna Gawrońska (Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny)

14:30 - 15:00

Wykład Merytoryczny

15:00

Zakończenie konferencji