18 października 2022

GRZEGORZ BERNATEK

Lead TMT Analyst w Audytel S.A.


Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (kierunek: Telekomunikacja) oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej (kierunek: Studia Menedżersko-Finansowe). Od roku 2004 kieruje projektami badawczym i dotyczącymi polskiego i europejskiego rynku telekomunikacyjnego, tworzenia modeli rynkowych i systemowych oraz prowadzi doradztwo i szkolenia dla klientów Audytela. Współautor badań i raportów dotyczących m.in. zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego, outsourcingu oraz wykorzystania przetwarzania w chmurze w dużych polskich firmach. Wcześniej pracował jako audytor systemów teleinformatycznych w Audytelu oraz analityk/programista w McKinsey & Company. Ma doświadczenie w zakresie audytów w obszarze bezpieczeństwa ICT, ochrony i zabezpieczenia danych osobowych w systemach IT oraz zapewnienia ciągłości działania.
 

Od 2008 zajmuje się analizą polskiego rynku oraz projektami doradczymi w zakresie clodu computing oraz data center. Odpowiedzialny za programy badawcze Audytela dotyczące usług kolokacji i cloud, ze szczególnym uwzględnieniem usług Infrastructure as a Service (IaaS). 
 

Doradzał w zakresie chmury obliczeniowej w projektach dla firm sektora finansowego, produkcyjnego,  retail oraz oil&gas&energy. Szczególnie zainteresowany aspektami strategii wejścia w chmurę organizacji oraz maksymalizacji celów biznesowych z wykorzystaniem usług cloud computing.
 

Certyfikowany audytor systemów informacyjnych ISACA (CISA) oraz kierownik projektów (PMP, Prince2 Foundation).

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności