09:30

Rozpoczęcie II dnia konferencji

09:30 - 10:00

Wykład merytoryczny zarezerwowany

10:05 - 10:35

Wykład Głównego Sponsora Konferencji zarezerwowany

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation)

10:40 - 11:10

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

11:15 - 11:45

Wykład Sponsora Konferencji

11:50 - 12:10

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

12:15 - 12:35

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- Marcin Makowski (BeOne)

12:40 - 13:00

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- Globema

13:05 - 13:25

Wykład Partnera Konferencji

13:30 - 14:00

Wdrażanie narzędzi cyfrowych jako część strategii w firmie

- Łukasz Brzyski (Łukasz Brzyski Consulting)

14:05 - 14:35

Wykład merytoryczny zarezerwowany

- Marek Kowalczyk (MANDARINE Project Partners)

14:40 - 14:45

Ogłoszenie wyników konkursu Złoty Bit EOIF

14:45

Zakończenie konferencji

 

09:30

Rozpoczęcie konferencji

09:30 - 10:00

Wykład merytoryczny zarezerwowany

10:05 - 10:35

Wykład Głównego Sponsora Konferencji zarezerwowany

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation)

10:40 - 11:10

Wykład Sponsora konferencji zarezerwowany

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

11:15 - 11:45

Wykład Sponsora Konferencji

11:50 - 12:10

Wykład zarezerwowany dla Sponsora Konferencji

12:15 - 12:35

Wykład zarezerwowany dla Partnera Konferencji

- Marcin Makowski (BeOne)

12:40 - 13:00

Automatyzuj, oszczędzaj, optymalizuj koszty, skutecznie zarządzaj, zwiększaj bezpieczeństwo. Jednym słowem: Statlook 

- Marcin Pera (Statlook)

Od dwóch dekad tworzymy oprogramowanie, które pomaga zarządzać zasobami IT, oszczędzać energię oraz optymalizować koszty. Nasze autorskie rozwiązania zabezpieczają firmy i instytucje oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa poszczególnych użytkowników. Statlook pomaga w zarządzaniu czasem pracy, automatyzuje szereg procesów, wspiera zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych, a także ułatwia zdalne rozwiązywanie problemów, które przytrafiają się użytkownikom. Sygnalista Statlook – pozwala spełnić obowiązek utworzenia wewnętrznego, anonimowego kanału zgłoszeń dla sygnalistów, który nakładają na firmy i instytucje publiczne przepisy unijne.

13:05 - 13:25

Wykład Partnera Konferencji

13:30 - 14:00

Wykład merytoryczny zarezerwowany

- Bartłomiej Papisz (#LPPO)

14:05 - 14:35

Wykład merytoryczny zarezerwowany

- Karolina Kulikowska-Gruszecka (Domański Zakrzewski Palinka)

14:40

Zakończenie I dnia konferencji

 

Dzień 2

Dzień 1

AGENDA

26-27 lipca 2023


Godzina:  09:30

ONLINE

EOIF GIGACON SUMMIT

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 • Dokumenty w chmurze
 • Rozwiązania mobilne
 • Workflow 
 • archiwizacja dokumentów
 • Automatyzacja obsługi faktur
 • Narzędzia back-office
 • Praca grupowa
 • Automatyzacja i robotyzacja procesów
 • Digitalizacja i cyfryzacja
 • User Experience
 • Bezpieczeństwo obiegu dokumentów
 • Zarządzanie procesami biznesowymi
 
KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:
 
 • szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie: obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji

 • do osób z każdej branży.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach
 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów, lub mają usługi konsultingowe z tego zakresu i są zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

GŁÓWNY SPONSOR

SPONSOR

 

PARTNER

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT dla przedsiębiorstw sieciowych (z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ciepłowniczej itp.), a także wielu innych (m.in. e-commerce, transport i logistyka, retail, finanse, ubezpieczenia). Firma dostarcza rozwiązania informatyczne z zakresu: zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie, profesjonalnego zastosowania map, integracji systemów, analiz metodami AI/ML, szeroko pojętej digitalizacji. Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe współpracuje z wiodącymi uczelniami i placówkami naukowymi w Polsce.
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Co by było, gdybyśmy Ci powiedzieli, że pracownicy, nawet w Twojej firmie, spędzają średnio 10%-25% swojego czasu na powtarzalnych zadaniach? Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci również, że 20% WSZYSTKICH organizacji, w tym kilku Twoich konkurentów, wdrożyło automatyzację procesów tylko w zeszłym roku? 78 proc. firm na całym świecie, które wdrożyły automatyzację, przyznaje, że w ciągu najbliższych 3 lat znacząco zwiększy swoje inwestycje w automatyzację (Deloitte). Średnio bot automatyzujący kosztuje 1/3 pracownika offshore i 1/5 pracownika onshore za te same zadania (Gartner). Chociaż to wszystko to tylko statystyki i liczby, możemy Ci powiedzieć jedno: im dłużej zwlekasz, tym więcej wydajesz na przyziemne, powtarzalne zadania, które można łatwo zautomatyzować dzięki automatyzacji procesów. W Rhenus Automation idziemy o krok dalej, kierując inicjatywami inteligentnej automatyzacji w celu digitalizacji procesów biznesowych, wykorzystując 6 przełomowych technologii, które oszczędzają pieniądze i poprawiają wydajność Twojej firmy: 1. Tworzenie cyfrowej siły roboczej na dużą skalę (RPA_iOCR) 2. Control tower i zarządzenie łańcuchem dostaw (internet rzeczy + analiza dużych zbiorów danych) 3. Wykrywanie anomalii na potrzeby np. przeglądów planowych (AI) 4. Cyfrowe paszporty produktów dla gospodarek o obiegu zamkniętym opartych na danych (Blockchain) 5. Eksploracja procesów — prześwietlenie procesów biznesowych i cyfrowy bliźniak (Proces & Task Mining) 6. Ujednolicona i wszechstronna widoczność i dostęp do danych (usługi zarządzania treścią).  Pomagamy przedsiębiorstwom i firmom na całym świecie, w tym DPD, Roche, Remondis, Rhenus, Agrana, Saria, Contargo i wielu innym, automatyzować powtarzalne zadania na dużą skalę, przez całą dobę. Jeśli doczytałeś tak daleko, oto coś do przemyślenia: Czy masz w swojej firmie jakieś powtarzalne zadania, które chciałbyś zautomatyzować? Czy starasz się wykryć wszystkie wadliwe produkty, znacznie ograniczyć nieplanowane przestoje i zapobiec kosztownym awariom? Czy jesteś w stanie mierzyć procesy w czasie rzeczywistym ? Sięgnij po bezpłatną wersję demonstracyjną, a my pokażemy Ci, co jest możliwe i ile możesz zyskać dzięki inteligentnej automatyzacji procesów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności