09:30

Rozpoczęcie II dnia konferencji

09:30 - 10:00

Case study: cyfryzacja i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie przedsiębiorstwa górniczego

- Piotr Spaliński (KGHM Polska Miedź)

Na przykładzie przedsiębiorstwa górniczego zaprezentuję wybrane elementy projektu cyfryzacji procesów działalności badawczo-rozwojowej. Podczas prezentacji pokażę Państwu najciekawsze elementy projektu wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów. Opowiem również o efektach biznesowych, zagrożeniach i wnioskach poprojektowych zaimplementowanego rozwiązania. 

10:05 - 10:35

Case study: Ścieżka cyfrowej transformacji - rozpoznanie ukrytego potencjału procesu w firmie z wykorzystaniem IBM Process Mining

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

Przedstawione studium przypadku przybliży korzyści, które można uzyskać dzięki zastosowaniu automatycznej eksploracji procesów, a następnie analizy procesów w środowisku IBM Process Mining pod kątem usprawnień procesowo-organizacyjnych oraz określenia efektywnego potencjału automatyzacji (np. RPA, workflow, reguł biznesowych).

10:40 - 11:10

Lepiej, szybciej i z myślą o przyszłości - dzięki ELO Invoice

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

ELO ECM Suite umożliwia automatyczne przyjmowanie faktur w różnych standardach (PEF, KSeF, PDF, Skan). Umożliwia przechwytywanie i klasyfikację danych ze skanów czy PDFów za pomocą modułu ELO DocXtractor czy ELO Smart Input. Moduł ELO Invoice umożliwia zarówno ręczną rejestrację faktur jak i automatyczne wczytywanie danych zawartych na fakturach np. PEF i KSeF.

11:15 - 11:45

Work Like Tomorrow and free up your valuable resources (wykład w jęz. angielskim)

- Stephan Mayer (Kofax)

Learn how to Work Like Tomorrow™ – today, leveraging an intelligent automation platform to orchestrate Intelligent Document Processing, Robotic Process Automation and Large Language Models like GPT to streamline your processes and give precious time back to your users. 

11:50 - 12:10

Ochrona dokumentów przed wyciekiem

- Daniel Kowalski (NET COMPLEX)

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie zagrożenia czyhają na Wasze dokumenty, oraz jakie konsekwencje niesie za sobą wyciek danych? W dzisiejszym cyfrowym świecie, ochrona dokumentów przed wyciekiem jest niezwykle ważna. Podczas prezentacji przedstawimy tajniki ochrony przed wyciekiem danych z rozwiązaniem Forcepoint.

12:15 - 12:35

Alfresco + Camunda - najlepsze połączenie open source i low-code do automatyzacji procesów.

- Marcin Makowski (BeOne)

Tradycyjne pokażemy jak najlepsze na rynku platformy open source ECM i BPM wspierają tworzenie zaawansowanych i wydajnych przepływów pracy, które automatyzują każdy aspekt organizacji, od prostych, powtarzalnych zadań po najbardziej złożone i dynamiczne scenariusze.
Położymy nacisk na modelowanie ponieważ w najlepszych systemach wszystko jest na nich oparte, uwzględniając między innymi BPMN, DMN.

12:40 - 13:00

Jak w kilka minut pozyskać szczegółowe informacje z papierowych dokumentów. Dokumentacja techniczna z inwestycji źródłem dla AI do budowy bazy danych dla GIS – Case Study na umowach obligacyjnych i aktach notarialnych (Stoen Operator)

- Piotr Eljaszak (Globema)

Praca z dużą liczbą dokumentów papierowych lub skanów, z których dane trzeba wprowadzić do systemu, jest wyzwaniem. Ręczne przepisywanie danych jest czasochłonne i żmudne, łatwo zatem o błędy oraz o niespójność danych. Sprawdź, jak dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji do odczytywania danych z różnego typu dokumentów Stoen Operator skrócił czas przeznaczony na ręczną cyfry

13:05 - 13:25

Jak system ISOF-WORKFLOW wspiera firmę w codziennych procesach biznesowych?
- Marek Paszkowski (HEUTHES)

W trakcie prezentacji zostanie pokazane jak praktycznie wykorzystać ISOF-WORKFLOW do: obsługi formularzy oraz obiegów pracy i dokumentów, tworzenia rozbudowanych raportów i Tablic Wyników, prowadzenia projektów, współpracy z Portalami Internetowymi B2B oraz z chmurowymi pakietami aplikacji biurowych.

13:30 - 14:00

Wdrażanie narzędzi cyfrowych jako część strategii w firmie

- Łukasz Brzyski (Łukasz Brzyski Consulting)

Podczas prezentacji wytłumaczę dlaczego wdrażanie narzędzi takich jak obieg dokumentów, CRM, ERP itp. nie jest jedynie wprowadzeniem narzędzia. W wielu przypadkach jest to ważny krok w rozwoju firmy, a zatem wybór narzędzia (zazwyczaj na lata) powinien być spójny z szerszym planem i strategią rozwoju firmy na kilka lat.

14:05 - 14:35

Jak skonstruować umowę z wykonawcą, aby zapewnić zamawiającemu kontrolę nad złożonym projektem i zmaksymalizować prawdopodobieństwo terminowej realizacji? Lekcje z pewnego projektu

- Marek Kowalczyk (MANDARINE Project Partners)

Podstawą udanej współpracy jest właściwie zawarta umowa. Zbyt często jednak kwestię kontraktu pozostawia się prawnikom. W wyniku tego podpisywane umowy nie tworzą efektywnego mechanizmu zarządzania projektem dla wspólnego sukcesu obu stron.  W trakcie wystąpienia podzielę się wnioskami z tworzenia i realizacji kontraktu wartego kilkadziesiąt milionów euro w bardzo trudnej i konserwatywnej branży. Innowacyjne podejście do procesu kontraktowania oraz wprowadzenie niespotykanych w branży zapisów stworzyło podstawę do harmonijnej współpracy zakończonej sukcesem operacyjnym i biznesowym, w projekcie zarządzanym metodą łańcucha krytycznego.

14:40 - 14:45

Ogłoszenie wyników konkursu Złoty Bit EOIF

14:45

Zakończenie konferencji

 

09:30

Rozpoczęcie konferencji

09:30 - 10:00

Przyszła rola Platformy Elektronicznego Fakturowania w ekosystemie KSeF

- Michał Paćkowski (Ministerstwo Rozwoju i Technologii)

10:05 - 10:35

IBM Process Mining - akcelerator doskonałości procesowej i strategii automatyzacji

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

Wartość IBM Process Mining'u polega na umożliwieniu oceny efektu potencjalnych usprawnień i automatyzacji przed poniesieniem kosztów projektu. Tradycyjna analiza i modelowanie procesów w oparciu o warsztaty, wywiady i ankiety mają charakter teoretyczny, są kosztowne, czasochłonne oraz skazane na luki i błędy z powodu złożoności zadania. Inicjatywy analizy procesów z wykorzystaniem IBM Process Mining dostarczają jasne uzasadnienie biznesowe w zakresie potencjalnej skuteczności i efektywności usprawnień oraz wdrożenia automatyzacji. Podczas prezentacji przybliżymy jak zrozumieć procesy oraz jak je poprawić.

10:40 - 11:10

ELO ECM Suite - Cyfrowe zarządzanie informacjami

- Elke Schoenemann (ELO Digital Office)

Rejestracja gości, zarządzanie umowami, oferty, faktury łącznie z KSeF, zapytania, teczki osobowe. Off-line czy online? Hybrydowo czy stacjonarnie?
Na tablecie czy w smartfonie? ELO oferuje rozwiązania dla tych i wielu innych zadań w codziennej pracy.

11:15 - 11:45

Get ready for e-invoicing (wykład w jęz. angielskim)

- Ruud van Hilten (Kofax)

New legislation around e-invoicing in Poland is inevitable and approaching with speed and complexity. If you operate in Poland: you will be impacted. The big question is how can you use the e-invoicing obligations to improve AP automation. Compliance with the e-invoicing mandate alone isn't going to do this for you. Join our presentation to learn what you should do to ensure you're ready for compliance and ready to drive business automation for July 2024!

11:50 - 12:10

Ekosystem WatchGuard

- Bartłomiej Pośpiech (NET COMPLEX)

Prezentacja jest skierowana głównie do przedstawicieli małych i średnich firm oraz organizacji, które chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa swojej organizacji w dobie rosnącej liczby zagrożeń związanych z cyberprzestępczością oraz utratą danych. Podczas prezentacji przedstawione zostanie rozwiązanie WatchGuard Firebox - kompleksowa i zaawansowana platforma bezpieczeństwa sieciowego, która umożliwia przedsiębiorstwom pełną kontrolę nad swoją siecią.

12:15 - 12:35

Wykorzystanie ChatGPT w obiegu dokumentów i modelowaniu procesów

- Marcin Makowski (BeOne)

Trwają poszukiwanie zastosowań sztucznej inteligencji w różnych branżach i procesach, wywołane przez OpenAI i ChatGPT.
Podczas prezentacji pokażemy przypadki użycia, wykorzystujące ChatGPT w połączeniu z Alfresco i Camunda. Dzięki temu chcemy przybliżyć wyobrażenie możliwych korzyści wykorzystania AI w optymalizacji przepływu pracy.

12:40 - 13:00

Automatyzuj, oszczędzaj, optymalizuj koszty, skutecznie zarządzaj, zwiększaj bezpieczeństwo. Jednym słowem: Statlook 

- Marcin Pera (Statlook)

Od dwóch dekad tworzymy oprogramowanie, które pomaga zarządzać zasobami IT, oszczędzać energię oraz optymalizować koszty. Nasze autorskie rozwiązania zabezpieczają firmy i instytucje oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa poszczególnych użytkowników. Statlook pomaga w zarządzaniu czasem pracy, automatyzuje szereg procesów, wspiera zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych, a także ułatwia zdalne rozwiązywanie problemów, które przytrafiają się użytkownikom. Sygnalista Statlook – pozwala spełnić obowiązek utworzenia wewnętrznego, anonimowego kanału zgłoszeń dla sygnalistów, który nakładają na firmy i instytucje publiczne przepisy unijne.

13:05 - 13:25

Jak system ISOF-WORKFLOW może zaoszczędzić czas i pieniądze w Twojej firmie?
- Marek Paszkowski (HEUTHES)

W trakcie prezentacji zostanie pokazane jak praktycznie wykorzystać ISOF-WORKFLOW do: obsługi e-dokumentów i repetytorium prowadzonych spraw i klientów, efektywnej pracy grupowej i tworzenia tablic Kanban, komunikacji i budowania relacji z klientami, rejestracji zadań i czasu pracy, obsługi aktywności pracowników, zastępstw i delegacji, fakturowania klientów, obsługi podpisów i pieczęci cyfrowych.

13:30 - 13:50

Siła low-code, czyli jak szybko reagować na potrzeby naszego biznesu
- Marcin Kandefer i Karol Floriańczyk (Ideo)

Potęga low-code to gotowość na zmiany niezależnie od sytuacji. Dynamiczne zarządzanie biznesem wymaga od nas więcej optymalizacji i automatyzacji procesów. Dlatego low-code to idealna technologia, która pozwala zaprojektować, przetestować i wdrożyć MVP dla dowolnego procesu w bardzo krótkim czasie. Umożliwia bezpieczne, ale i elastyczne wprowadzanie zmian podczas cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa. W naszej prelekcji, pokażemy, dlaczego połączenie wiedzy biznesowej, technologii i low-code, to najlepsze co mogło się zdarzyć. Posługując się konkretną potrzebą biznesową przedstawimy jak nasza platforma LOGITO, pomaga Klientom wspierać ich biznesy.

13:55 - 14:25

Kluczowe umiejętności Kierownika projektu & Scrum Mastera

- Bartłomiej Papisz (#LPPO)

Bez wątpienia od umiejętności, które posiada Kierownik projektu, Scrum Master wiele zależy. Postawy, umiejętności tych osób bezpośrednio wypływają na sposób i organizację i jakość pracy w projekcie. Czy każdy może być Kierownikiem projektu, czy każdy może być Scrum Masterem? Jakie jest top 5 umiejętności niezbędnych do pełnienia roli Kierownika Projektu, Scrum Mastera.

14:30 - 15:00

Zawieranie umów w erze cyfrowej, czyli o korzyściach i wyzwaniach związanych z korzystaniem z podpisów elektronicznych

- Karolina Kulikowska-Gruszecka (Domański Zakrzewski Palinka)

Wraz z rozwojem cyfrowych usług zwiększyła się rola podpisu elektronicznego w biznesie. Korzystanie z podpisów elektronicznych generuje liczne korzyści, takie jak przyspieszenie procesów umownych, oszczędność czasu i zasobów, poprawa efektywności biznesowej oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Jednocześnie wiąże się z wieloma wyzwaniami o charakterze prawnym, takimi jak zapewnienie skuteczności prawnej umów zawieranych z wykorzystaniem podpisów elektronicznych, weryfikacja takich podpisów czy archiwizacja dokumentów opatrzonych podpisami elektronicznymi.

15:05 - 15:35

Dostępność dokumentów cyfrowych
- Marcin Śpiewak (Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny)
Accessibility - jak zarządzać dostępnością dokumentów nie będących stronami internetowymi i jaką to ma wartość

15:40

Zakończenie I dnia konferencji

 

Dzień 2

Dzień 1

AGENDA

26-27 lipca 2023


Godzina:  09:30

ONLINE

EOIF GIGACON SUMMIT

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 • Dokumenty w chmurze
 • Rozwiązania mobilne
 • Workflow 
 • archiwizacja dokumentów
 • Automatyzacja obsługi faktur
 • Narzędzia back-office
 • Praca grupowa
 • Automatyzacja i robotyzacja procesów
 • Digitalizacja i cyfryzacja
 • User Experience
 • Bezpieczeństwo obiegu dokumentów
 • Zarządzanie procesami biznesowymi
 
KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:
 
 • szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie: obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji

 • do osób z każdej branży.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach
 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)
 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów, lub mają usługi konsultingowe z tego zakresu i są zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI KONFERENCJI

GŁÓWNY SPONSOR

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

BeOne lider w zakresie wdrożeń Alfresco w Polsce, obsługujący na stałe największe wdrożenia obejmujące przeszło 100.000 użytkowników i kilkadziesiąt milionów dokumentów. W ramach wdrożeń wypracowanych zostało przez BeOne dziesiątki modeli referencyjnych oraz scenariuszy użycia systemu Alfresco, a także najlepsze wzorce w zakresie rozszerzania systemu i dopasowania do wymagań klientów.
ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 750.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu.
Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT dla przedsiębiorstw sieciowych (z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ciepłowniczej itp.), a także wielu innych (m.in. e-commerce, transport i logistyka, retail, finanse, ubezpieczenia). Firma dostarcza rozwiązania informatyczne z zakresu: zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie, profesjonalnego zastosowania map, integracji systemów, analiz metodami AI/ML, szeroko pojętej digitalizacji. Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe współpracuje z wiodącymi uczelniami i placówkami naukowymi w Polsce.
Firma HEUTHES sp. z o. o. jest od 1989 roku sprawdzonym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw i bankowości. Główne rozwiązania dla firm oferowane od 2000 r. przez HEUTHES to systemy ISOF-WORKFLOW, ISOF-ERP/CRM/DMS/BPM, ISOF-Biura Rachunkowe, ISOF-START i ISOF-RYCZAŁT. Pracują one zarówno w wielu dużych firmach, jak i tych z sektora MŚP w branżach: handlu hurtowego i detalicznego, produkcji, elektromaszynowej, farmaceutycznej, chemicznej, finansowej i wielu innych. Systemy firmy pracują także od 34 lat w największych bankach w Polsce (PEKAO SA, BPS SA i 307 banków Grupy BPS, SGB-BANK SA i 175 banków Grupy SGB, BOŚ SA, Volkswagen Bank GmbH i Bank Pocztowy SA).
No co dzień, pomagamy organizacjom budować i przyspieszać implementację procesów – łączymy 2 światy: biznesu i najnowszych technologii. Nasz doświadczony zespół wraz z liderami cyfryzacji współtworzy oprogramowanie workflow w technologii low-code o nazwie LOGITO. Nasza autorska platforma realizuje automatyzację oraz robotyzację kluczowych dla przedsiębiorstw procesów biznesowych. Obecnie jest rozwijana w kierunku AI, po to, aby sprostać oczekiwaniom rynku oraz zmieniającej się przestrzeni biznesowej. Na przestrzeni lat, opracowaliśmy dla klientów innowacyjne, samowystarczalne, jak i dedykowane rozwiązania IT, które są stale rozbudowywane i pomagają wykorzystać w pełni swój potencjał biznesowy w kontekście transformacji cyfrowej. Naszą misją jest szeroko pojęte wsparcie organizacji w drodze do świadomej dojrzałości cyfrowej oraz czerpanie garściami z najnowszych zdobyczy technologicznych.
Kofax enables organizations to Work Like Tomorrow™ — today. Our Intelligent Automation Platform and Solutions improve business critical operations through actionable insights and data-intensive workflow automation. Customers realize faster time-to-value and increased competitiveness, growth and profitability by combining Kofax’s cognitive capture, RPA, process orchestration, analytics and mobile capabilities while increasing business resiliency and mitigating compliance risk. For more information, visit www.kofax.com. Read more on the Kofax Blog and follow us on LinkedIn and Twitter.
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Net Complex - niezależny integrator rozwiązań cyberbezpieczeństwa działający w ramach Klastra #CyberMadeInPoland. Firma specjalizuje się w dostarczaniu i wdrażaniu różnorodnych technologii i rozwiązań z zakresu ochrony sieci (firewall, antywirus, UTM, AV, PAM, DLP, SIEM, CASB, NAC, EDR itp.)  W stałej ofercie posiada usługi takie jak: → konsulting, → audyty, → szkolenia, → outsourcing, → optymalizacja działania systemów i urządzeń, → migracja usług, → wdrażanie, konfiguracja, aktualizacja i zarządzanie pakietem M365 i wiele innych. Strona internetowa: www.netcomplex.pl Email: biuro@netcomplex.pl
Rhenus Automation (Rhenus Digital Workforce Sp. z o.o.), wchodzący w skład koncernu Rethmann jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych i doradczych, specjalizującym się w automatyzacji procesów i wsparciu w podejmowaniu decyzji (data driven management). Będąc częścią jednej z największych firm w tej branży w Europie, wspiera zarówno doskonałość operacyjną procesów biznesowych jak i efektywność w obszarze IT. Do pierwszej grupy można zaliczyć: -  wdrożenia automatyzacji procesów (RPA) i tworzenie cyfrowych pracowników mających zastosowanie do nawet 70% wszystkich procesów w organizacji i realizować je w koszcie ok. 3x-5x krotnie taniej. Projekty te są realizowane ze wsparciem technologii partnerskiej IBM. - zautomatyzowane systemy rozpoznania i ekstrakcji danych z każdego typu dokumentu (obraz, skan, itd), wdrażane często wraz z panelami akceptacyjnymi (AIOCR), systemami workflow i wspierającymi robotami. Efekt to nawet 95% większa efektywność (czas/koszt) w stosunku do procesu analogowego.   - wprowadzamy do organizacji technologię IBM Process Mining i IBM Task Mining która wspierając filozofię ciągłego doskonalenia pozwala pokazać procesy takimi jakie są w rzeczywistości (często nieefektywne), odwzorować wybrane procesy w czasie rzeczywistym na diagramach (tzw. cyfrowy bliźniak) czy zobaczyć jak wydawałoby się ten sam proces czy czynność (np. obsługa zamówień, proces sprzedaży czy transportowy) może być różnie realizowany przez zespół firmy (taniej-drożej ; dłużej-krócej, itd.). - wspieramy organizacje na drodze do zrównoważonego rozwoju, raportowania i monitorowania celów ESG. Automatyzujemy całkowicie proces zbierania danych, przetwarzamy i monitorujemy zmiany, jak również wdrażamy systemy do raportowania ESG. Zmniejszamy obciążenie pracowników nawet do 90%, eliminujemy w 100% błędy ludzkie, umożliwiamy 100% audytowalność źródeł danych. Nasza oferta w obszarze IT excellence obejmuje między innymi: - Narzędzia wspierające cyberbezpieczeństwo: IBM QRADAR Security (SIEM) oraz Nessus Tenable (skaner podatności).  - Wdrażamy rozwiązanie IBM Instana które śledzi parametry całego stosu technologicznego (od przeglądarki, przez aplikację i integrację, do bazy danych), oraz IBM Turbonomic który kontroluje alokację zasobów i zapewnia ich dostępność dla aplikacji. - Wspieramy efektywne zarządzanie zasobami IT i zgodnością licencyjną z oprogramowaniem o złożonych regułach licencyjnych (np.: Microsoft, Oracle, SAP, #IBM, Salesforce, Red Hat) dzięki: IBM Flexera oraz IBM Apptio które zapewni widoczność całkowitych kosztów powstania i utrzymania aplikacji oraz zasobów IT.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności