10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Dlaczego analiza procesów powinna być zrobiona PRZED planowanym wdrożeniem rozwiązania i co powinna zawierać. Znaczenie BPMN dla tej analizy.

- Piotr Biernacki (MGX Infoservice)

10:35 - 11:05

Automatyzacja i robotyzacja a cyberzagrożenia

- Krystian Paszek, Piotr Grychtoł (Dagma)

Podczas prezentacji opowiemy o tym jakie cyberzagrożenia niosą ze sobą przemysł 3.0 i 4.0, pokażemy co zmienia się w infrastrukturze oraz jaki ma to wpływ na bezpieczeństwo IT.

Przedstawimy przykładowe możliwości wejścia do sieci przemysłowej przez potencjalnego atakującego oraz najczęściej spotykane zagrożenia z sieci, które mogą mieć miejsce w każdej sieci przemysłowej.

Zdefiniujemy kierunki rozwoju cyberzagrożeń w przemyśle przedstawiając możliwe rozwiązania na weryfikacji zagrożeń

11:10 - 11:40

Automatyzacja, robotyzacja czy optymalizacja? Jaką ścieżkę wybrać? 

- Michał Borowski (Nexpertis)

W gąszczu dziesiątek jeśli nie setek rozwiązań trudno jest odnaleźć to optymalne. Wszechogarniający szum informacyjny tylko utrudnia zrozumienie różnic między robotyzacją a automatyzacją. Jak pogodzić te dwa światy? Jak znaleźć równowagę? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź podczas prelekcji firmy Nexpertis.  

11:45 - 12:15

Cyfryzacja oraz automatyzacja procesów biznesowych w oparciu o strategię low-code i platformę QUANT

- Joanna Stępień (I-BS.PL)

Zgodnie z ustaleniami i obliczeniami przedsiębiorstwa analityczno-badawczego Gartner do 2024 roku aplikacje stworzone przy użyciu technologii niskokodowej będą stanowiły aż 65% wszystkich aplikacji biznesowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i czerpiąc garściami z wiedzy, jaką zdobyliśmy przez 15 lat pracy stworzyliśmy rozwiązanie wpisujące się stricte w model low-code.

Jak tworzyć aplikacje biznesowe dopasowane do realnych potrzeb organizacji bez specjalistycznej wiedzy w zakresie programowania? Jak za pomocą gotowych komponentów zbudować bardzo zaawansowane rozwiązania? Jak zaoszczędzić czas i obniżyć koszty realizacji projektu biznesowego oraz usprawnić procesy biznesowe w organizacji?

Podczas prezentacji zaprezentujemy proste narzędzie, które jest odpowiedzią na postawione wyżej pytania

12:20 - 12:50

Wdrażanie systemów klasy ERP z wykorzystaniem notacji BPM na przykładzie innowacyjnego w skali kraju rynku hurtu rolno-spożywczego.

- Michał Jurczyk (Jurajski Agro Fresh Park S.A.)

12:55 - 13:25

Incydenty w cyberbezpieczeństwie i związane z nimi obowiązki

- Katarzyna Gorzkowska (APLAW)

W trakcie wystąpienia prelegentka przybliży problematykę incydentów oraz ich przyczyn oraz wpływu na procesy biznesowe. Zostaną omówione najczęściej występujące incydenty oraz związane z nimi obowiązki.

13:30

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

24 lutego 2022


Godzina:  10:00

ONLINE

BPM. ROBOTYZACJA I AUTOMATYZACJA PROCESÓW

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Konferencja Business Process Management GigaCon poświęcona jest modelowaniu procesów biznesowych. Wiedza z tego zakresu ułatwia zarządzanie firmą. Właściwe decyzje i działania, szybka identyfikacja problemów, sprawny przepływ informacji to zalety prawidłowego wykorzystywania umiejętności oraz narzędzi.

Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim operacji. Zintegrowany system w firmie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

PROPONOWANA TEMATYKA:

 • projektowanie i analiza procesów

 • automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych

 • modelowanie procesów biznesowych

 • metody opisu procesów

 • SOA w organizacji

 • notacje BPM

 • dobre praktyki (systemy kompleksowo wspierające zarządzanie procesami – przykłady wdrożeń)

 

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

 

 • szerokiego kręgu odbiorców poszukujących nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragnących zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach
 • wyższej i średniej kadry zarządzającej
 • osób charakteryzujących się wysokim stopniem decyzyjności w organizacjach
 • szefów pragnących zrewolucjonizować działanie swojej firmy

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach

 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy, które posiadają rozwiązania dla usprawniania procesów biznesowych, zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRON HONOROWY

SPONSORZY

 

PARTNERZY

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

DAGMA Audyty IT to certyfikowani specjaliści z zakresu cyberbezpieczeństwa. Ugruntowana pozycja na rynku bezpieczeństwa IT i 30 lat doświadczenia pozwala nam oferować najwyższej jakości audyty infrastruktury IT oraz IT/OT. Podczas audytów IT wykrywane są największe ryzyka, luki i niedociągnięcia w systemach zabezpieczeń, czego odwzorowaniem jest specjalistyczny i szczegółowy raport. Firma wdrażając rekomendacje zmian z otrzymanego raportu audytowego jest dobrze przygotowana na odparcie ataku cyberprzestępców. W ofercie posiadamy audyty: testy penetracyjne infrastruktury sieciowej i aplikacji webowych, testy wycieku danych, testy socjotechniczne, audyty bezpieczeństwa informacji zgodności z normą ISO27001 oraz RODO, threat hunting, audyty IT/OT. Posiadamy certyfikaty: CEH, CISSP, CISA, (C)ISM, OSCP, ISO/IE 27001. Dane kontaktowe: +48 32 793 11 86, audyty@dagma.pl
Od 2007 roku I-BS.PL jest sprawdzonym partnerem biznesowym w sektorach: bankowym, finansowym, administracji publicznej oraz przemyśle. Wspomagamy procesy biznesowe w przedsiębiorstwie w oparciu o monetyzację i automatyzację danych. W odpowiedzi na pilną potrzebę właściwej organizacji danych w przedsiębiorstwie stworzyliśmy QUANT - platformę low-code klasy BPM odpowiedzialną za cyfryzację i automatyzację procesów biznesowych, która zmniejsza ryzyko wystąpienia potencjalnych problemów w zakresie tworzenia i modyfikacji tych procesów. Dzięki naszej platformie nadajemy sens danym i przekształcamy je w zysk podnosząc konkurencyjność i pozycję przedsiębiorstwa na rynku. Produkujemy oprogramowanie dla sektora bankowości spółdzielczej, integrujemy systemy IT, budujemy i wyposażamy serwerownie naszych klientów. Nasze portfolio to kompletne, funkcjonalne narzędzia oraz aplikacje oferujące efektywną pracę na bazie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii IT dostępnych na rynku. EBO Bank Online – bankowość internetowa EBO Mobile PRO – bankowość mobilna PI SWIB – platforma integracyjna dla kadry menadżerskiej PI SWIB RISQ – narzędzie do opracowania sprawozdawczości obowiązkowej AML EZiRO – analiza i raportowanie przeciwdziałaniu praniu pieniędzy Authenticator – ochrona firmy przed nieuprawnionym dostępem QUANT – elastyczna platforma low-code do tworzenia i zarządzania danymi W naszej pracy stawiamy na użyteczność i nowoczesność. Siłą naszej firmy są ludzie – ich wiedza, pasja i doświadczenie.
Nexpertis specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie w zakresie IT oraz wdrażaniu rozwiązań klasy Business Process Management (BPM) pomagając klientom sprostać wyzwaniom stawianym przez szybko zmieniające się otoczenie biznesowe. Wraz z kompetencjami posiadamy w naszej ofercie produkty, które mogą pomóc osiągnąć szybki mierzalny efekt optymalizując kluczowe procesy w organizacji. Nexpertis zapewnia cały cykl projektowy od analizy wymagań po wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemów. Produkty i usługi: • Project Server - portfelowe zarządzanie projektami. • SharePoint - intranet i obieg dokumentów. • BPM - zarządzanie procesami organizacji. • Sale Chain Monitor - optymalizacja sieci sprzedaży. • Konsulting: szybkie wsparcie merytoryczne. • Outsourcing: aplikacje na wymiar, dostosowane do potrzeb klientów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności