22 listopada 2021

BISON ENERGY SP. Z O.O.

Bison Energy jest jednym z pionierów rynku fotowoltaicznego w Polsce. Istnieje od 2013 roku, kiedy czynnie uczestniczył w procesie tworzenia przepisów obecnego systemu prosumenckiego. Od samego początku Bison Energy dba o każdy detal w procesie instalacji – od kontaktu z inwestorem, poprzez dobór komponentów najwyższej jakości, aż po obsługę po wykonaniu i uruchomieniu systemu. W efekcie zagwarantować może najwyższą jakość, której dowodem są zadowoleni klienci oraz liczne nagrody zdobywane na wydarzeniach branżowych.

Bison Energy posiada umowy partnerskie i współpracuje z dostawcami najlepszego sprzętu jak chociażby Selfa GE S.A., LG Electronics, Q.Cells, Fronius, czy SolarEdge.Z uwagi na lokalizację i własne ekipy instalatorskie firma swoje działania skupia głównie wokół swojej siedziby. Operuje na obszarze województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Bison Energy realizował inwestycje dla takich partnerów jak Orange Warsaw Festival, AGORA S.A., CD Projekt S.A., PKO BP S.A., czy Totalizator Sportowy S.A. Firma współpracuje też z organizacjami pozarządowymi - m.in. Greenpeace Polska, Fundacją WWF Polska - a także jednostkami naukowymi - m.in. Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie.

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności