22 lutego 2022

AISECLAB

AiSECLAB, to firma, która projektuje i wdraża rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa informacji. Systemy produkowane przez AiSECLAB wyciągają wnioski z wiedzy zawartej w danych (Data Mining) i wspomagają podejmowanie kluczowych decyzji. Umożliwiają wydajne zarządzanie i uruchamianie modeli DL/ML/AI oraz łatwe tworzenie modeli statystycznych.

Specjaliści AiSECLAB wykorzystując doświadczenie i wiedzę zdobytą przy projektach wykorzystywanych przez kilka milionów użytkowników w ponad 27 krajach stworzyli m.in. nowatorską, multidyscyplinarną, działającą w czasie rzeczywistym platformę AiPLATFORM™ do monitorowania oraz ochrony danych cyfrowych w przedsiębiorstwach i instytucjach, wykorzystującą techniki głębokiego uczenia, rozpoznawania obrazów i wideo (Computer Vision), przetwarzania języka naturalnego (NLP), analizy statystycznej, analizy behawioralnej i inne metody sztucznej inteligencji.

 

System AiPLATFORM™ jest systemem analitycznym umożliwiających tworzenie i uruchamianie skalowalnych, rozproszonych algorytmów umożliwiających bardzo wydajną analizę terabajtów danych i obsługę milionów użytkowników. Platformę można wykorzystać m.in. do interpretacji zjawisk, wykrywania naruszeń, wykrywania wycieków treści, wykrywania nieautoryzowanego dostępu do danych, wykrywania anomalii, audytów i kontroli, filtrowania najważniejszych danych, a także przewidywania wartości, poszukiwania korelacji w danych i wielu innych zastosowań.

 

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności