10:00

Rozpoczęcie konferencji

10:00 - 10:30

Wykład merytoryczny

10:35 - 11:05

Wykład zarezerwowany dla Sponsora konferencji

- Arrow ECS

11:10 - 11:40

Wykład zarezerwowany dla Sponsora konferencji

- Cloudware

11:45 - 12:15

Wykład zarezerwowany dla Sponsora konferencji

- Bartosz Kochanowski (Rhenus Automation) i Pavel Arno (IBM)

12:20 - 12:40

Wykład Firmy uczestniczącej

12:45 - 13:15

Wykład Sponsora Konferencji

13:20 - 13:50

Wykład merytoryczny

13:55 - 14:25

Wykład merytoryczny

14:30

Zakończenie konferencji

 

AGENDA

30 maja 2024


Godzina:  10:00

ONLINE

AI & BUSINESS ANALYTICS

REJESTRACJA

O KONFERENCJI:

Konferencja poświęcona sztucznej inteligencji (AI) i analizie danych w biznesie to wyjątkowe wydarzenie, gromadzące ekspertów, praktyków i liderów branży. Podczas spotkania omawiane są najnowsze trendy, innowacje i zastosowania technologii AI w obszarze analizy biznesowej. Uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów biznesowych, prognozowania trendów rynkowych oraz podejmowania strategicznych decyzji. Konferencja stanowi doskonałą platformę do wymiany wiedzy  i zdobywania inspiracji dla efektywnego wykorzystania AI i analizy danych w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

PROPONOWANA TEMATYKA:

1.     Nowoczesne podejście do Business Intelligence z wykorzystaniem sztucznej inteligencji:

 • Automatyzacja procesów raportowania
 • Wzmacnianie decyzji biznesowych poprzez analizę danych 
 • Risk management
 • Data integration

2.    Rozwój i implementacja zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego w biznesie:

 • Prognozowanie trendów rynkowych
 • Optymalizacja procesów biznesowych za pomocą ML

3.    Praktyczne zastosowania analizy predykcyjnej w biznesie:

 • Personalizacja doświadczenia klienta
 • Zmniejszenie ryzyka biznesowego poprzez prognozowanie

4.    Etyka i transparentność w analizie danych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji:

 • Odpowiedzialność społeczna w zastosowaniach AI
 • Bezpieczeństwo danych w erze sztucznej inteligencji
 • Data literacy

5.    Implementacja narzędzi do wizualizacji danych w analizie biznesowej:

 • Interaktywne dashboardy dla użytkowników biznesowych
 • Wizualizacja dużych zbiorów danych

6.    Cloud Data Warehouse

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO:

 

 • Specjalistów ds. Analizy Danych
 • Specjalistów ds. Business Intelligence
 • Przedsiębiorców zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla swoich firm
 • Specjalistów ds. Sztucznej Inteligencji
 • Specjalistów ds. Technologii Informatycznych
 • Pracowników ds. Marketingu i Sprzedaży

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Wymagane jest JEDYNIE wypełnienie formularza rejestracji – odnośnik znajduje się pod agendą.

 

ZAREJESTROWANYM UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

 • możliwość udziału w wybranych wykładach

 • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu)

 • dostęp do materiałów pokonferencyjnych


ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Firmy zainteresowane zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą marketingową. Do wyboru m.in.: wykład 20 – 30 minut / podlinkowany logotyp na stronie / promocja na mediach społecznościowych  / lista kontaktów / informacje o udziale firmy w newsletterach i inne.
Kontakt:
karina.strojek@gigacon.org

Propozycje wykładów merytorycznych (call for papers), patronaty medialne, kontakt z uczestnikami: anna.karasinska@gigacon.org

PATRONI HONOROWI

SPONSORZY

 

PARTNERZY

GŁÓWNY SPONSOR

FIRMA UCZESTNICZĄCA

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI

 

O WYSTAWCACH

Arrow ECS dostawca technologii wspierający rozwój wydajnych, praktycznych i kompleksowych rozwiązań informatycznych łączycych różne technologie w celu zaspokojenia sprecyzowanych potrzeb biznesowych. W ofercie znajdują się systemy, które w pełny sposób prezentują rozwiązania pamięci masowych, zabezpieczeń infrastruktury oraz oprogramowania w złożonym środowisku IT. Kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury IT i wiedza techniczna czynią nas liderem na rynku Value Added Distribution, czyli dystrybutorów z wartością dodaną. Nasze zasoby i programy pomagają Partnerom się rozwijać, wydajniej działać oraz przekształcać biznes tak, by móc szybko dostosować się do zmieniającego się rynku.
Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 13 lat tworzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami, pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględnia wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.  Uwielbiamy nowe wyzwania, wychodząc z założenia, że tylko takie pozwalają nam się stale rozwijać oraz poszerzać nasze kompetencje.  Zespół Cloudware Polska to wykwalifikowani specjaliści IT, inżynierowie oraz menedżerowie o ugruntowanej pozycji w branży, którzy służą swoją ogromną wiedzą i doświadczenie. Każde rozwiązanie oferowane naszym klientom ma na celu obniżenie kosztów działania firmy przy jednoczesnym zwiększeniu jakości oferowanych usług. Poprzez optymalizację działań zasobów IT nasi Klienci zyskują przewagę konkurencyjną w ramach prowadzonych działalności. Oferujemy także usługi consultingowe, prowadzone na najwyższym poziomie oraz audyty IT, które są przeprowadzane przez najlepszych ekspertów na rynku. Więcej na www.cloudware.pl
Statlook® jest marką należącą do polskiej firmy Media-press.tv S.A, która od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Tworzone oprogramowanie pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem. Systemy Uplook® i Statlook®, analizując zależności pomiędzy poszczególnymi elementami infrastruktury, zapewniają zarówno zbiorcze dane statystyczne dające natychmiastową informację o stanie całej infrastruktury, jak i szczegółowe informacje dotyczące pojedynczych stanowisk komputerowych czy użytkowników, a także procesów i kosztów z nimi związanych. Polski Produkt – ponad 18 lat doświadczenia – 8.000 firm oraz instytucji w Polsce.
Co by było, gdybyśmy Ci powiedzieli, że pracownicy, nawet w Twojej firmie, spędzają średnio 10%-25% swojego czasu na powtarzalnych zadaniach? Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci również, że 20% WSZYSTKICH organizacji, w tym kilku Twoich konkurentów, wdrożyło automatyzację procesów tylko w zeszłym roku? 78 proc. firm na całym świecie, które wdrożyły automatyzację, przyznaje, że w ciągu najbliższych 3 lat znacząco zwiększy swoje inwestycje w automatyzację (Deloitte). Średnio bot automatyzujący kosztuje 1/3 pracownika offshore i 1/5 pracownika onshore za te same zadania (Gartner). Chociaż to wszystko to tylko statystyki i liczby, możemy Ci powiedzieć jedno: im dłużej zwlekasz, tym więcej wydajesz na przyziemne, powtarzalne zadania, które można łatwo zautomatyzować dzięki automatyzacji procesów. W Rhenus Automation idziemy o krok dalej, kierując inicjatywami inteligentnej automatyzacji w celu digitalizacji procesów biznesowych, wykorzystując 6 przełomowych technologii, które oszczędzają pieniądze i poprawiają wydajność Twojej firmy: 1. Tworzenie cyfrowej siły roboczej na dużą skalę (RPA_iOCR) 2. Control tower i zarządzenie łańcuchem dostaw (internet rzeczy + analiza dużych zbiorów danych) 3. Wykrywanie anomalii na potrzeby np. przeglądów planowych (AI) 4. Cyfrowe paszporty produktów dla gospodarek o obiegu zamkniętym opartych na danych (Blockchain) 5. Eksploracja procesów — prześwietlenie procesów biznesowych i cyfrowy bliźniak (Proces & Task Mining) 6. Ujednolicona i wszechstronna widoczność i dostęp do danych (usługi zarządzania treścią).  Pomagamy przedsiębiorstwom i firmom na całym świecie, w tym DPD, Roche, Remondis, Rhenus, Agrana, Saria, Contargo i wielu innym, automatyzować powtarzalne zadania na dużą skalę, przez całą dobę. Jeśli doczytałeś tak daleko, oto coś do przemyślenia: Czy masz w swojej firmie jakieś powtarzalne zadania, które chciałbyś zautomatyzować? Czy starasz się wykryć wszystkie wadliwe produkty, znacznie ograniczyć nieplanowane przestoje i zapobiec kosztownym awariom? Czy jesteś w stanie mierzyć procesy w czasie rzeczywistym ? Sięgnij po bezpłatną wersję demonstracyjną, a my pokażemy Ci, co jest możliwe i ile możesz zyskać dzięki inteligentnej automatyzacji procesów.

PRELEGENCI

KONTAKT

ANNA KARASIŃSKA

Kontakt dla Uczestników, Prelegentów i Patronów:

e-mail: anna.karasinska@gigacon.org

mobile: +48 506 981 902

KARINA STROJEK

Kierownik projektu - kontakt z Wystawcami

e-mail: karina.strojek@gigacon.org

mobile: +48 600 677 473

© 2021 GigaCon - biznesowe konferencje IT Powered by varit

Archiwum imprez

Regulamin i polityka prywatności